reklama

Rowery Goodman. Wszystko zaczęło się od złomu...

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.07.2016 18:00, REKLAMA
Z każdym sezonem rozszerzamy naszą kolekcję o kolejne modele, dbając o design, jakość, a przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników naszych rowerów. Zapraszamy do naszych sklepów w Andrychowie, Wadowicach i Oświęcimiu.
Rowery Goodman. Wszystko zaczęło się od złomu...

Wszystko zaczęło się od złomu... Jako dzieciaki podczas szkolnych zbiórek wygrzebaliśmy gdzieś pomiędzy zderzakami, a dziurawymi garami nasze pierwsze, zdezelowane "bryki" (Wigry 3, Pelikan). Dużo frajdy sprawiał nam remont naszych maszyn, na który wydawaliśmy dosłownie każdą złotówkę zarobioną na sprzedaży butelek i suszonego dziurawca.Te rowery były dla nas bezcenne i do dziś wspominamy je z sentymentem. W czasach naszego dzieciństwa, bez smartfonów i internetu rower towarzyszył nam niemal przez cały czas. Pokonywane kilometry dawały mam frajdę i totalną wolność i nic nas tak naprawdę nie interesowało bo mieliśmy nasze "składaki" własnoręcznie zrobione maszyny.


Rowery niezmiennie towarzyszyły nam przez cały okres dorastania
. Rok 1990 to dla wielu osób przede wszystkim historyczny moment przełomowych zmian w ustroju Polski i początek nowej demokracji, a dla nas to był przede wszystkim rok kiedy… w białej koszulce lidera klasyfikacji młodzieżowej w Giro d'Italia jechał Polak, Joachim Halupczok– genialny kolarz i nasz wielki idol tamtych czasów.


Dla nas było to ważne wydarzenie jako przyszłych kolarzy marzących, aby być jak Halupczok, a spotkanie na żywo z tak wielką sławą było niesamowitym przeżyciem! Z zapartym tchem śledziliśmy jego sukcesy.


Między innymi te przeżycia były dla nas inspiracją do działania. Właśnie w 1990 roku zapisaliśmy się do sekcji rowerowej w klubie sportowym Kęty. Tam pod okiem trenera hobby stało się czymś dużo więcej, a poszukiwanie nowych tras rowerowych wypełniało praktycznie każdą wolną chwilę.


Już wtedy pojawiło też się nieśmiałe marzenie – chcieliśmy stworzyć rowery specjalnie dla siebie – dobry sprzęt odpowiadający naszym potrzebom. Z tych poszukiwań zrodził się pomysł na rodzinną firmę – nasze sklepy ze sprzętem sportowym prowadzimy już prawie 15 lat, oferując zainteresowanym fachową obsługą i doradztwo poparte naszym doświadczeniem.


W końcu przyszedł też czas na stworzenie naszych własnych rowerów, z inspiracji zaczerpniętych z naszych "mega wypasionych składaków" – tak oto powstały rowery GOODMAN – dobrej jakości sprzęt jakiego zawsze sami poszukiwaliśmy. Tak naprawdę my nie produkujemy – my tworzymy rowery. Nie jesteśmy fabryką z wielkim parkiem maszynowym, ale zespołem ludzi, którzy uwielbiają jeździć na rowerach, a największą satysfakcję dają nam zmęczenie, kolejne doświadczenia i pomysły przelane na naszą produkcję.

 


Naszymi maszynami są nasze ręce i głowy, które z surowych produktów tworzą szeroką gamę  dwukołowych maszyn z których każdy może wybrać coś dla siebie.


Z każdym sezonem rozszerzamy naszą kolekcję o kolejne modele,  dbając o design, jakość, a przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników naszych rowerów.


Markę GOODMAN prezetujemy w naszych sklepach: Andrychów (ul.Krakowska 68), Wadowice (ul.Mickiewicza 14) i Oświęcim (ul. Konaskiego  26a), oraz na naszej oficjalnej stronie internetowej www.goodmanbikes.pl


Warto wybierać jakość by mieć pełną satysfakcję.

Nasz profil na facebooku: https://www.facebook.com/goodsportpl

 

 

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy