reklama

Roleta zewnętrzna a redukcja kosztów ogrzewania

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 06.10.2022 10:00,
Roleta zewnętrzna a redukcja kosztów ogrzewania

Sezon jesienno-zimowy zbliża się wielkimi krokami, a Ty zastanawiasz się jak ogrzać mieszkanie, ale również jak zminimalizować koszty?

Odpowiednia izolacja budynku oraz szczelne okna to klucz do sukcesu, ale jak jeszcze bardziej obniżyć rachunki związane z ogrzewaniem i dlaczego warto zdecydować się na rolety zewnętrzne?

Roleta zewnętrzna to nie tylko ochrona przed nadmiernym przegrzewaniem się pomieszczeń latem, ale również doskonała bariera przed utratą ciepła zimą.

Szczególnie narażone na utratę ciepła są duże przeszklenia oraz okna z pojedynczą szybą.

Precyzyjnie zamontowana roleta zewnętrzna może zminimalizować utratę ciepła nawet o 40%.

Płaszcz rolety, który jest wypełniony pianką poliuretanową dodatkowo chroni także przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz, śnieg oraz wiatr.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem rolet zewnętrznych, warto postawić na profesjonalny pomiar oraz montaż.

Firma FILL to producent rolet z wieloletnim stażem. W swojej ofercie mają rolety zewnętrzne, które mogą zostać zamontowane na nowopowstałych oraz już zamieszkałych budynkach.
Rolety adaptacyjne wyróżnia montaż, który nie ingeruje w gotową elewację budynku.
Rolety podtynkowe oraz nadstawne są dobrym rozwiązaniem na etapie budowy ze względu na ich specyfikację montażu oraz możliwość ukrycia skrzynki rolety w elewacji.


Zadzwoń i umów się z przedstawicielem na bezpłatny pomiar oraz wycenę.

Kamil +48 662 601 000

Paweł +48 661 320 999


Fill - producent rolet i żaluzji

Zator, ul. St. Staszica 7

Inwałd, ul. Wadowicka 175


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy