RIVA - salon sprzętu komputerowego. Sprzedaż, serwis, monitoring

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 08.06.2020 18:00,
Firma posiada w swojej ofercie system do automatycznego pomiaru temperatury ciała.
RIVA - salon sprzętu komputerowego. Sprzedaż, serwis, monitoring
Jesteśmy doświadczonym zespołem specjalistów z branży IT. Naszą firmę tworzy zespół ludzi z pasją i doświadczeniem. Oferujemy kompleksowe wsparcie informatyczne dla naszych Klientów, zarówno od strony handlowej jak i technicznej.

Posiadamy grupę wyszkolonych pracowników którzy realizują kompleksowe usługi w zakresie projektów informatycznych, programowania oraz wdrożeń. Doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat znajduje odzwierciedlenie w precyzyjnej analizie potrzeb klienta i w wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest pomoc w dobraniu najbardziej optymalnego rozwiązania, które przyniesie wymierne korzyści i zadowolenie Klienta. Wychodząc naprzeciw wymaganiom, wciąż doskonalimy naszą wiedzę i umiejętności potwierdzone licznymi uprawnieniami i certyfikatami. Wysokie poziomy partnerskie u czołowych producentów systemów IT świadczą o naszym doświadczeniu i wysokich kompetencjach.

Firma posiada w swojej ofercie system do automatycznego pomiaru temperatury ciała, który działa już w szpitalu w Wadowicach.

Zobaczcie nagranie.


Oferujemy

SPRZEDAŻ

Komputery PC,

Notebooki nowe i poleasingowe

Monitory nowe oraz poleasingowe

Peryferia: myszki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, klawiatury, kamerki internetowe, pamięci przenośne itp.

SERWIS

Serwisujemy i naprawiamy wszystko
Nasi serwisanci oferują szeroki zakres napraw komputerów, laptopów, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, sprzętu RTV, UPS-ów

USŁUGI INFORMATYCZNE

Świadczymy usługi z zakresu instalacji programowych, obsługi programów komputerowych oraz wsparcia informatycznego.

MONITORING

Firma zajmuje się instalacją sieci teletechnicznych, systemem monitoringu i zabezpieczeń, budową od podstaw nowych instalacji, jak również modernizacje istniejących. Przed rozpoczęciem prac wykonujemy audyt, co pozwala na doradzenie klientowi optymalnego rozwiązania.

URZĄDZENIA FISKALNE

Jako Partner firmy ELZAB oraz POSNET sprzedajmy oraz serwisujemy urządzenia fiskalne.

OPROGRAMOWANIE
Prowadzimy sprzedaż oraz wdrożenia programów takich jak: COMARCH, Humansoft, InsERT. Jako jedna z niewielu firm wdrażamy System Kancelari Komornika, CEPIK, oprogramowanie do podpisu kwalifikowanego, Płatnik.

PODPIS ELEKTRONICZNY
Nasza firma jest Partnerem Krajowej Izby Rozliczeniowej. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z odnawianiem certyfikatu kwalifikowanego oraz niekwalifikowanego.

EKSPLOATACJA
Oferujemy produkty oryginalne takich firm jak HP, OKI, Brother, Canon, Samsung, Xerox, Kyocera, Lexmark. Produkujemy również zamienniki tonerów do drukarek laserowych.

HappyPrint to marka stworzona w celu podwyższenia jakości i wydajności tonerów zamiennych dla urządzeń drukujących. Ich wysoka jakość jest potwierdzana opiniami naszych klientów.
Firma RIVA S.J posiada oddziały:

Wadowice, ul. Piłsudskiego 1 ( obok Dworca PKP )

Bielsko-Biała, ul. Łukasińskiego 1

Tel. ( 33) 811-04-86


godziny otwarcia pon-pt 8-16


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy