reklama

Restauracje zapraszają!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.05.2021 16:40, DK / WB
W piątek (28.05) odwiedziliśmy Kocierz Hotel&SPA oraz Czarny Groń.
Restauracje zapraszają!
W końcu nadszedł ten dzień! Restauracje otwierają swoje podwoje dla gości. Teraz (z zachowaniem reżimu sanitarnego) możecie zasiąść za stołami wewnątrz restauracji.

Karczma w Kocierz Hotel&SPA czynna jest codziennie od 9:00 do 22:00, a w piątki i soboty do 23:00. Oprócz standardowego menu, możecie zjeść tam pyszne śniadania, które serwowane są do 12:00. Pojawiło się kilka nowości, m.in. przepyszne lane, bezalkoholowe Piwo Kocierskie, oraz świetne lody rzemieślnicze. Przy hotelu działa Leśny Park Atrakcji czyli parki linowe, watertubingu, skimboarding, quady elektryczne, monster rollery i jeszcze kilka innych nowości. W piątek (28.05) o 18:00 na tarasie widokowym zagra John Lecter - wykonawca muzyki elektronicznej.

W Czarnym Groniu w Rzykach natomiast, funkcjonują dwie restauracje - Oberża oraz Cztery Pory Roku. Restauracja Oberża czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 11.00- 22.00. Natomiast Cztery Pory Roku od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 7.00- 21.00 (piątek i sobota do 22.00). W restauracjach Oberża oraz 4 Pory Roku w Czarnym Groniu w Rzykach czeka na Was wiele nowych, jak również ulubionych przysmaków.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy