reklama

Restauracja Beskidzka w Andrychowie w gronie 100 Najlepszych

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.10.2021 18:00,
POLAND 100 BEST RESTAURANT - to właśnie w tym popularnym katalogu została zaprezentowana Restauracja z Andrychowa
Restauracja Beskidzka w Andrychowie w gronie 100 Najlepszych

W przewodniku w którym opisywane są najlepsze restauracje w Polsce Restauracja Beskidzka otrzymała wyróżnienie „dwóch widelców” ( z pięciu możliwych ). Dla niektórych „tylko” dwa widelce, aczkolwiek dla całego zespołu ogromne wyróżnienie oraz satysfakcja że cały trud włożony w pracę i tworzenie tego miejsca został doceniony. Jak wiemy czasy dla branży gastronomicznej są niełatwe przez pandemię której skutki odczuli restauratorzy w całym kraju.

To naprawdę cieszy , taki dodatkowy zastrzyk motywacji do dalszej pracy, do kreowania tego miejsca, zapewne jeszcze sporo wyzwań przed nami, i całym zespołem, ale staramy się jak możemy i przede wszystkim wkładamy serce w naszą pracę

– mówią restauratorzy z Andrychowa.

Restauracja Beskidzka jakiś czas temu obchodziła swoje pierwsze urodziny, zatem jeśli są jeszcze osoby które nie miały okazji odwiedzić Restauracji Beskidzkiej to definitywnie powinny to zrobić w najbliższym czasie. Oferta restauracji jest naprawdę bogata, interesujące menu w którym każdy znajdzie coś dla siebie, a ceny są naprawdę umiarkowane ażeby nie napisać że wręcz niskie biorąc pod uwagę „wszędobylskie” podwyżki. Smaczny obiad dnia w Restauracji Beskidzkiej możecie zamówić już od 17zł za dwa dania. Pizza, burgery oraz oferta przyjęć okolicznościowych ( chrzciny, komunie, jubileusze, stypy, oraz inne ) doskonale się uzupełniają.

Jeżeli tylko poszukujecie lokalu na swoje wymarzone przyjęcie, absolutnie powinniście się zapoznać z szerokim wachlarzem usług świadczonych przez Restaurację Beskidzką znajdującą w Andrychowie na ul. Beskidzkiej 5A .

Od października w Restauracji możecie spróbować dań z jesiennej wstawki do menu pt. „ DARY PANI JESIENI”. Świetne kompozycje dań które prezentują panią jesień na talerzach, dziczyzna, praliny, ragout, musicie tego spróbować. Oczywiście Restauracja Beskidzka oferuje dania na dowóz pod wskazany adres zatem jeśli intensywny tryb życia nie pozwala na częste wizyty w restauracji, zaproście swoje ulubione dania do domu.

kontakt: 537 488 135

FACEBOOK - https://www.facebook.com/Restauracja-Beskidzka-110646587276029

OBIADY DNIA | PIZZA | BURGERY | CATERING | MENU | IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy