reklama

Rekrutacja polskich patriotów do wadowickiego Ruchu Narodowego

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.10.2021 13:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Ogłoszenie.
Rekrutacja polskich patriotów do wadowickiego Ruchu Narodowego

Wzywamy polskich patriotów z powiatu wadowickiego do wstępowania do Ruchu Narodowego.

Kim jesteśmy

Naszą ambicją jest zbudować silne Państwo oparte o rozwijający się, świadomy i dumny Naród. Wschodzimy w skład Konfederacji, w obecnym parlamencie mamy pięciu posłów. Najpopularniejsi z nich to Krzysztof Bosak i Robert Winnicki

Najpierw - kogo nie potrzebujemy

- “zadymiarzy”

- karierowiczów

Kogo potrzebujemy

Potrzebujemy kadr do przyszłego zarządzania Polską. Jeśli jesteś polskim patriotą a dobro ojczyzny leży Ci na sercu zapraszamy w nasze szeregi. Podobne jeśli dotyka Cię do bólu degradacja dzieci I młodzieży płynącą z Zachodu czy też niszczenie polskiej energetyki. Też masz wrażenie że historia w ostatnim czasie przyśpieszyła? Jest więcej takich ludzi jak Ty. W zespole łatwiej rozwinąć skrzydła i realizować zadania nie do pomyślenia do zrealizowania w pojedynkę.

Co oferujemy

Nie oferujemy żadnych wynagrodzeń, już bardziej prawdopodobne że będziesz więcej wpłacał do RN (dojazdy, składki członkowskie) niż wypłacał. Oferujemy za to prace na rzecz Polski, poczucie służby, POCZUCIE BYCIA CZĘŚCIĄ ZESPOŁU, zdobycie szacunku mężczyzn oraz podziwu kobiet, przeżycie wspaniałej przygody, integracje wśród polskich patriotów, a możliwe że uratowanie Polski przed degrangoladą płynącą z Zachodu a dla najlepszych może nawet współrządzenie Polską i przejście do historii, kto wie.

Co robimy

Spotykamy się raz w miesiącu w Wadowicach i dyskutujemy nad sprawami lokalnymi, krajowymi I międzynarodowymi. Planujemy akcje. Nasze ostatnie to: zbiórka podpisów pod projektem ustawy “Otwieramy gospodarkę”- to z czasu lockdownu, organizacja krakowskiego protestu “Stop segregacji sanitarnej” a przed wyborami rozklejamy plakaty wyborcze.

Jak do nas dołączyć

Przejrzyj chociaż pobieżnie nasz programy żeby sprawdzić czy będziemy do siebie pasować.

Program:

https://ruch-narodowy.pl/#program

Jeśli w zdecydowanej większości podzielasz nasz punkt widzenia aplikuj tutaj: https://ruch-narodowy.pl/#dolacz Skontaktujemy się z Tobą.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy