reklama

Redukcja cellulitu i ujędrnianie falą akustyczną!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.04.2022 19:22,

Salon kosmetyczny Kosmetologia Face & Body w Andrychowie zaprasza do skorzystania z promocji 2 + 1 gratis na zabiegi z wykorzystaniem fali uderzeniowej (akustycznej).

Redukcja cellulitu i ujędrnianie falą akustyczną!

Terapia Falami Akustycznymi (Acoustic Wave Therapy – AWT) to nowatorska i bardzo skuteczna metoda w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu i zbitej tkanki tłuszczowej. Dzięki pobudzaniu tkanek wzrasta przepuszczalność błon komórkowych i następuje uwolnienie z wnętrza komórek wolnych kwasów tłuszczowych i glicerolu.

Produkty metabolizmu gromadzą się w przestrzeni śródmiąższowej, skąd są usuwane przez układ limfatyczny i krwionośny. Fale akustyczne poprawiają metabolizm tkanek i ułatwiają transport produktów katabolizmu do wątroby w celu ich wykorzystania.


Co wyróżnia Storz Medical na tle innych technologii?

Storz Medical to szwajcarskie urządzenie wykorzystujące tak zwaną falę akustyczną, czyli falę uderzeniową o wysokiej energii, która redukuje tkankę tłuszczową na głębokości do 5 cm, w porównaniu do innych urządzeń, które wnikają jedynie na głębokość jednego centymetra.


Salon Kosmetologia Face & Body oferuje także inne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych oraz prowadzi sprzedaż internetową kosmetyków.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.
tel. 696 986 655

www.kosmetologiafb.pl

www.ecosmetic.pl
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy