reklama

Ranking kredytów gotówkowych online — lato 2019

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 31.07.2019 08:53, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Kredyt gotówkowy to jedno z najczęściej pożyczanych zobowiązań finansowych z banku. Polacy coraz chętniej zaciągają tego typu pożyczkę, gdyż możemy przeznaczyć ją na dowolny cel. Jest to bardzo wygodne i często jedyne wyjście z sytuacji, gdy w wyniku nieoczekiwanych wydarzeń, potrzebujemy dodatkowej gotówki. Sprawdź, ranking kredytów gotówkowych i znajdź najlepszą ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Ranking kredytów gotówkowych online — lato 2019

Ranking kredytów gotówkowych — po co?

Ranking kredytów gotówkowych to niezwykle komfortowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy w szybki sposób chcą znaleźć doskonałą ofertę.

Aby zaoszczędzić czas, który niegdyś musieliśmy poświęcić na wielogodzinne poszukiwania w internecie, dziś wystarczy skorzystać z rankingu. Jest to zestawienie najbardziej korzystnych usług bankowych. Aby skorzystać z rankingu kredytów gotówkowych, wystarczy wpisać kilka podstawowych danych, a system wygeneruje gotową listę ofert.

Ranking kredytów gotówkowych — jak skorzystać?

Ranking kredytów gotówkowych możemy uzyskać dzięki wykorzystaniu urządzenia. Wystarczy, że wypełnimy krótki formularz na stronie. Należy podać w nim informacje, takie jak kwotę, którą chcemy pożyczyć z banku oraz okres spłaty kredytu.

Na podstawie takich danych system wygeneruje listę kilku ofert, które spełniają nasz kryteria. W zestawieniu znajdziemy szczegółowe informacje na temat oprocentowania, Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania, prowizji banku, wysokości miesięcznej raty, a także całkowitej kwoty do spłaty.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać kredyt gotówkowy?

Gdy znajdziemy już ofertę, która spełnia nasze oczekiwania, przed złożeniem wniosku warto sprawdzić kilka podstawowych kwestii. Pierwszorzędnym krokiem, który powinniśmy wykonać, jest sprawdzenie, czy mamy szansę na otrzymanie tego typu pożyczki.

Jak sprawdzićczy mamy zdolność kredytową?

Jak wiadomo zdolność kredytowa jest niezbędna, aby otrzymać jakąkolwiek pożyczkę bankową. Jest to jeden z podstawowych czynników, które szczegółowo sprawdzają banki na drodze weryfikacji wiarygodności kredytobiorcy. Aby sprawdzić, czy mamy zdolność, warto użyć urządzenia, jakim jest kalkulator zdolności kredytowej.

Jest to rozwiązanie przystosowane do klientów w każdym wieku. Skorzystanie z systemu nie jest skomplikowane i nikomu nie powinno sprawić trudności. Wystarczy, że w formularzu online podamy kilka danych, a narzędzie obliczy, maksymalną kwotę naszej zdolności. Dzięki temu już w kilka sekund będziemy mieli pewność, czy nasze szanse na otrzymanie kredytu są wysokie i czy w ogóle opłaca nam się wnioskować o pożyczkę bankową.

Wkalkulatorze zdolności kredytowej podajemy informacje, takie jak:

— Okres spłaty kredytu,

— Oprocentowanie kredytu,

— Rodzaj raty (równe, malejące),

— Limity na kartach kredytowych,

— Raty innych zobowiązań bankowych,

— Całkowity koszt innych pożyczek,

— Miesięczny dochód na gospodarstwo domowe,

— Liczba osób w gospodarstwie.

Dobra historia kredytowa

Z tego powodu, iż banki skrupulatnie sprawdzają naszą historię kredytową w BIK, nie możemy mieć w niej zarejestrowanych żadnych opóźnień w spłatach rat. Jeśli chcemy starać się o kredyt gotówkowy, a nie spłacamy uprzednio pożyczonych zobowiązań w terminie, warto uiścić wszelkie zaległości. W przeciwnym razie posiadamy nikłe szanse na pozytywną odpowiedź w wyniku wnioskowania o kredyt gotówkowy.

Krajowy Rejestr Dłużników

Kolejną kwestią, do której bank podchodzi niezwykle poważnie, jest KRD, czyli polska baza osób zadłużonych. Jeśli chcemy starać się o kredyt gotówkowy, musimy być świadomi, że bank sprawdzi rejestr KRD. Aby otrzymać pożyczkę musimy więc mieć tzw. czyste konto. Osoby zadłużone nie mają szans na otrzymanie żadnego typu pożyczki z banku. Jeśli nasze konta zajął komornik, możemy skorzystać wyłącznie z usług parabanków, które oferują pożyczki dla zadłużonych.

Kto może starać się o kredyt gotówkowy?

Aby wnioskować o kredyt gotówkowy, oprócz zdolności kredytowej należy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim o pożyczkę z banku mogą starać się wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat. Dodatkowo wnioskodawcy muszą być obywatelami Polski, a także posiadać ważny dokument tożsamości. Często banki wymagają przedstawienia oświadczeń potwierdzających stałe dochody, np. wyciągów z konta czy zaświadczenia z pracy lub umowy o pracę. Oznacza to więc, że kredyt gotówkowy dostaną jedynie osoby, które pracują na etacie lub otrzymują regularne dochody z innego tytułu.

Sprawdź, jak zwiększyć swoje szanse na kredyt gotówkowy.

Ranking kredytów gotówkowych — lato 2019

W wyborze dogodnej oferty pomoże zestawienie najbardziej opłacalnych kredytów gotówkowych na lato 2019 r. Ranking został opracowany przy kwocie 100 tysięcy złotych i z 48-miesięcznym okresem spłat.

  1. Bank Citi Handlowy — Oprocentowanie 5,99%, prowizja banku 6,00%, RRSO 9,60%, miesięczna rata 2488,93 zł, całkowita kwota do spłaty 119468,50 zł.

  2. Alior Bank — Oprocentowanie 9,50%, prowizja banku 0,00%, RRSO 9,92%, miesięczna rata 2512,31 zł, całkowita kwota do spłaty 120591,06 zł.

  3. BNP PARIBAS — Oprocentowanie 5,99%, prowizja banku 9,90%, RRSO 12,06%, miesięczna rata 2580,50 zł, całkowita kwota do spłaty 123864,04 zł.

  4. Santander — Oprocentowanie 7,99%, prowizja banku 5,99%, RRSO 11,84%, miesięczna rata 2587,03 zł, całkowita kwota do spłaty 124177,35 zł.

  5. PKO Bank Polski — Oprocentowanie 8,99%, prowizja banku 5,99%, RRSO 12,98%, miesięczna rata 2637,06 zł, całkowita kwota do spłaty 126578,99 zł

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy