reklama

Przesiewacze, kruszarki, koparki, ładowarki oraz inne maszyny budowlane kupisz w firmie ADAMEX!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.10.2020 10:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zastanawiasz się nad zakupem maszyny budowlanej dla swojej firmy – kilkuletniej, z niewielkim przebiegiem, w bardzo dobrym stanie technicznym jak i wizualnym – najlepiej od sprawdzonego dostawcy z kraju, mając przy tym zagwarantowaną obsługę serwisową oraz transport pod wskazany adres?
Przesiewacze, kruszarki, koparki, ładowarki oraz inne maszyny budowlane kupisz w firmie ADAMEX!

A może trudno jest Tobie zdecydować się na konkretny model, bo masz problem z wyborem tej najbardziej odpowiedniej maszyny, więc chciałbyś mieć zarówno gwarancję dużego wyboru, jak i pomoc ze strony fachowców? Jeśli tak, to koniecznie skontaktuj się z nami - zapraszamy Cię do działającej już od blisko 30 lat firmy ADAMEX z Podolsza (w gminie Zator, powiat oświęcimski) – znanego na rynku krajowym jak i zagranicznym sprzedawcy maszyn budowlanych światowych marek.

Ta zatorska firma ma obecnie w ofercie ponad 100 maszyn, wystawionych na dwóch placach swojego przedsiębiorstwa. Są to głównie: przesiewacze, kruszarki, ładowarki, koparki, maszyny przeładunkowe i spycharki. ADAMEX oferuje także wozidła, taśmociągi, podnośniki koszowe, pojazdy użytkowe, koła wodne, walce drogowe, rębaki, maszty oświetleniowe, łyżki kruszące oraz inne maszyny i akcesoria – w bardzo atrakcyjnych cenach. Firma od lat stawia przede wszystkim na marki najbardziej niezawodne i cenione na rynku, takie jak: POWERSCREEN, TEREX, SANDVIK, EXTEC, KOMATSU, LIEBHERR, CAT, McCLOSKEY, VOLVO, METSO, FINTEC, MAXIMUS, RED RHINO, RUBBLE MASTER, TESAB, JCB, HAMMER oraz inne.

- W naszej ofercie znajdziecie Państwo zwykle kilkuletnie maszyny, w bardzo dobrym stanie technicznym. Sprowadzamy jednak i te nieco starsze, jak i takie, które mają zaledwie rok, dwa lub trzy - w stanie idealnym, wręcz katalogowym! Jest też zupełnie nowy, nieużywany jeszcze sprzęt, jak choćby nożyce wyburzeniowe, kraty zasypowe, czy młoty wyburzeniowe – zaznacza Prezes spółki ADAMEX Adam Kosowski dodając – Nasze maszyny są wybierane nie tylko przez Klientów z kraju i Europy, ale i także z Afryki, czy Ameryki. Bardzo dobry stan maszyn z pewnością pozwoli na to, by posłużyły im jeszcze przez wiele lat… do różnego rodzaju zadań. Dla przykładu powiem, że jedna z ostatnio sprzedanych maszyn pracuje w kopalni złota.

Dlaczego warto nam zaufać? Jesteśmy liderem sprzedaży przesiewaczy i kruszarek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a przed sprzedażą każdą maszynę dokładnie serwisujemy. Przygotowując ją do nowej pracy, wymieniamy m.in. filtry i płyny, a także sita, taśmy, rolki czy opony. Oferujemy fachową pomoc w wyborze maszyny najbardziej odpowiedniej do rodzaju działalności prowadzonej przez Klienta. Mamy przy tym bogatą ofertę, dzięki czemu wybór tej odpowiedniej jest dla naszego Klienta prostszy i bardziej przemyślany! Ponadto, jesteśmy otwarci na Klientów zainteresowanych wynajmem maszyny, oferujemy pomoc w uzyskaniu dogodnych warunków leasingowych oraz zapewniamy specjalistyczny transport. Przyjmujemy też i realizujemy zamówienia indywidualne na dowolną maszynę budowlaną, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać technicznym oraz finansowym oczekiwaniom Klientów zainteresowanych nabyciem maszyny nieznajdującej się aktualnie w naszej ofercie. W takiej sytuacji, realizacja zamówienia następuje w przypadku odnalezienia przez nas danej maszyny i porozumieniu się z Klientem co do jej ceny.

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie ADAMEX? Zajrzyj koniecznie na nasze strony: adamexmaszyny.pl oraz adamexpodolsze.pl. Koniecznie zapoznaj się z naszą aktualną ofertą. Więcej informacji odnośnie maszyn można uzyskać także dzwoniąc na numer telefonu: 602 552 539 lub 500 704 275. Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń! Już dziś umów się na prezentację oferty maszyn – serdecznie zapraszamy!
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy