reklama

Przedświąteczne zakupy z Mrówką Andrychów

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 14.04.2022 12:00,
„Święta Wielkanocne tuż, tuż… aby się do nich dobrze przygotować odwiedź market PSP Mrówka w Andrychowie.
Przedświąteczne zakupy z Mrówką Andrychów
W PSB Mrówka w Andrychowie bogata oferta artykułów gospodarstwa domowego w tym naczynia, zastawy, patelnie, blaszki do pieczenia i inne akcesoria, czyli wszystko to co jest niezbędne w każdej kuchni. Teraz dzięki właściwemu wyposażeniu gotowanie, smażenie i pieczenie stanie się fascynującą przygodą. W naszym sklepie również szeroki wybór produktów i akcesoriów do sprzątania.

Jeśli chcesz pomalować ściany w swoim domu lub mieszkaniu zapraszamy na dział budowlany, gdzie znajdziecie największy w mieście wybór farb renomowanych firm w super cenach. Dział z dekoracjami zainspiruje osoby, które chcą zmienić wystrój pomieszczeń.

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne zakupy z Mrówką Andrychów.

Przypominamy że jesteśmy otwarci od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 20:00, a w sobotę wielkanocną pracujemy od 8:00 do 14:00.

PSB Mrówka
Andrychów, ul. Krakowska 136

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy