Przed zimą wymień okna i drzwi z OKNO FLOREK

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.09.2020 16:45, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Przed zimą wymień okna i drzwi z OKNO FLOREK

Ten rok jest dla firmy Okno Florek naprawdę pracowity. W Andrychowie i okolicy firma słynie z profesjonalnego montażu okien i drzwi. Coraz więcej mieszkańców zaczyna decydować się na zakup okien w rozsądnej cenie. Dobra jakość w dobrej cenie to w dzisiejszych czasach bardzo ważna sprawa.

Z powodu pandemii koronawirusa wiele osób zrezygnowało z wakacyjnych wyjazdów i postanowiło zadbać o swoje domy, wymieniając okna czy drzwi na nowe. Firma Okno Florek zrealizowała w ostatnich miesiącach setki takich realizacji w Andrychowie i okolicach.

Dzięki temu zaoszczędza na ogrzewaniu Większość ciepła ucieka z naszych domów przez nieszczelne okna i drzwi, przez co aby osiągnąć pożądaną temperaturę w pomieszczeniach musimy mocniej je ogrzewać, co wiąże się z większymi sumami wydanymi na opał.

Nowe okna chronią nasze mieszkanie przed utratą ciepła i zapewniają ciszę. Chociaż strat ciepła nie sposób wyeliminować w 100%, to można je zminimalizować.

Wymień okna i drzwi jeszcze przed zimą z Okno Florek.

W naszej ofercie m.in:

  • okna z montażem
  • drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
  • rolety
  • żaluzje
  • moskitiery
  • rolety zewnętrzne

»» Okno Florek

Andrychów, ul. Legionów 4, tel. 33 870 38 18 lub 507 170 250

www.facebook.com/OknoFlorek

e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia
pn-pt 9:00-16:30, sob 9:00-13:00

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy