reklama

Promocje w nowym sklepie elektrycznym firmy Polska Energia w Andrychowie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.08.2022 18:30,
W sierpniu szereg towarów można kupić w promocyjnych cenach.
Promocje w nowym sklepie elektrycznym firmy Polska Energia w Andrychowie
Polska Energia, znana firma fotowoltaiczna z Andrychowa, niedawno w swojej siedzibie przy ulicy Krakowskiej 123 w Andrychowie uruchomiła hurtownię elektryczną.

Polska Energia z Andrychowa zaprasza do zapoznania się z ofertą osprzętu elektrycznego oraz narzędzi elektrycznych dostępnych w nowo powstałej hurtowni elektrycznej w Andrychowie.

W sierpniu szereg produktów można kupić w promocyjnych cenach.

Po szczegóły odsyłamy na stronę: https://polska-energia.com/promocje/

W ofercie sklepu dostępny jest szeroki asortyment osprzętu elektrycznego, aparatury elektrycznej, ochrony odgromowej oraz narzędzi. Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania w hurtowni elektrycznej znajdziecie m.in. takie produkty jak: oświetlenie LED, źródła światła, zasilacze, kable i przewody, osprzęt łączeniowy, gniazda i łączniki. W ofercie można również znaleźć rozdzielnie i obudowy, mierniki, zabezpieczenia i ograniczniki przepięć.

Polska Energia - Sklep Elektryczny

Andrychów, ul. Krakowska 123

Telefon kontaktowy sklep/hurtownia: 731 901 903

Kontakt mailowy: [email protected]


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy