reklama

Promocja w salonie kosmetycznym Kosmetologia Face & Body w Andrychowie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.06.2022 12:15,
Lato tuż,tuż, dlatego jeśli chcesz rozpocząć walkę z tkanką tłuszczową Salon kosmetyczny Kosmetologia Face & Body w Andrychowie zaprasza do skorzystania z promocji: -15% na zabieg Kriolipoliza z użyciem urządzenia Cooltech.
Promocja w salonie kosmetycznym Kosmetologia Face & Body w Andrychowie

Czym jest Kriolipoliza?

Zbieg wykonywany jest przy udziale medycznego urządzenia Cocoon Medical CoolTech, to skuteczne modelowanie sylwetki poprzez mrożenie komórek tłuszczowych. Technologia ta gwarantuje trwały rezultat odchudzania już po jednym zabiegu. Gdy komórki tłuszczowe są poddane chłodzeniu odpowiednio niską temperaturą zostaje zainicjowany proces apoptozy, czyli obumierania komórek tłuszczowych. Następnie z leczonego obszaru są stopniowo eliminowane przez normalny proces przemiany materii.

Obszary na których może być wykonany zabieg:

  • Brzuch,

  • Pośladki,

  • Uda,

  • Ramiona i plecy.

Jakie są efekty po zabiegu?

Efekty zabiegu pojawiają się stopniowo w ciągu kilku tygodni w miarę przebiegu eliminacji komórek tłuszczowych poprzez normalny proces przemiany materii. Efekty kriolipolizy widać po 1 zabiegu. Kolejny zabieg w tym samym miejscu można wykonać po 6 tygodniach, na innych partiach ciała już po tygodniu.

Promocja trwa do 20 czerwca!

Salon Kosmetologia Face & Body oferuje także inne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych oraz prowadzi sprzedaż internetową kosmetyków.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Salon kosmetyczny Kosmetologia Face & Body

Andrychów, ul. Rynek 21

tel. 696 986 655

www.kosmetologiafb.pl

www.ecosmetic.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy