Premiera nowej aplikacji dla fanów sportów zimowych WebcameraSki

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 17.01.2020 11:00,
Premiera nowej aplikacji dla fanów sportów zimowych WebcameraSki

Niedawno w App Store i Google Play pojawiła się aplikacja - prawdziwa gratka dla miłośników białego szaleństwa. WebCameraSki oferuje live streaming z 200 kamer z ośrodków narciarskich w Polsce.

Pozwalają one na obserwację 200 km tras narciarskich w ponad stu kurortach. Aplikacja podaje też aktualne komunikaty o trasach - o tym, które są otwarte, które wyciągi są obecnie czynne. Idealną funkcjonalnością dla narciarzy będzie też mapa rozmieszczenia wyciągów (mapki połączone są z nawigacją GPS w telefonie, aby jeszcze bardziej ułatwić znalezienie drogi) oraz wskaźniki temperatury i grubości białego puchu.

W aplikacji znajdziemy aktualizowane informacje o warunkach pogodowych. Jak zapowiadają twórcy WebCameraSki, aplikacja będzie się rozwijać - już wkrótce mają się w niej znaleźć między innymi: możliwość zakupu skipassów, karnetów, głosowania, pozwalające na zbieranie opinii użytkowników czy atrakcyjne konkursy.

To jedyna taka aplikacja dla narciarzy czy snowboardzistów. Warto zainstalować ją na swoim smartfonie przed wyjazdem na narty - na pewno nam się przyda.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy