Praca w Parku Rozrywki Zatorland

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.02.2022 12:00,
Ogłoszenie.
Firma LEMARPOL Sp. z o. o. - Park Rozrywki w Zatorze, poszukuje kandydatów na stanowisko:

RATOWNIK MEDYCZNY

MIEJSCE PRACY: ZATOR

praca dorywcza od 18.04.2022 r. - 31.10.2022 r.

Do obowiązków pracownika będzie należeć:
- usługi ratownika medycznego min. pomoc doraźna w nagłych urazach i wypadkach w miejscu zdarzenia do czasu przybycia lekarza lub pogotowia

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenie minimum średnie medyczne o kierunku ratownictwo medyczne
- dokumenty potwierdzające ukończenie ratownika medycznego
- dyspozycyjność również w weekendy,
- komunikatywność, odpowiedzialność

Oferujemy:
- umowę zlecenie
- pracę w przyjaznej atmosferze
- pewne i terminowe wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz Listu motywacyjnego na adres:
[email protected] , uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Informujemy, że Administratorem danych jest Lemarpol Sp. z o.o. z siedzibą 05-850 Koprki, ul. Poznańska 478. Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma Lemarpol Sp. z o. o. poszukuje osób chętnych do pracy w Parku Rozrywki ZATORLAND na stanowiska:

PRACOWNIK OBSŁUGI URZĄDZEŃ ROZRYWKOWYCH

Zakres zadań:
• obsługa urządzeń rozrywkowych
• dbałość o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń
• odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku Wymagania:
• zaangażowanie i chęć do pracy
• kultura osobista
• komunikatywność, samodzielność
• dyspozycyjność również w weekendy
• punktualność, rzetelność

Oferujemy:
• umowę zlecenie
• pracę w przyjaznej atmosferze
• pewne i terminowe wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected], [email protected] Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 2016 poz. 922). Informujemy, że Administratorem danych jest Lemarpol Sp. z o.o. z siedzibą 05-850 Koprki, ul. Poznańska 478. Ma Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.