Praca w Mardruk Opakowania: Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.01.2023 09:27,
Ogłoszenie.

Pracuj w firmie wyróżnionej przez Financial Times w roku 2022 jako jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie!

W związku z ciągłym rozwojem firmy Mardruk Opakowania staramy się stale poszerzać nasze horyzonty i rozwinąć nasz rynek klientów zagranicznych. Ważne jest dla nas, aby nasi klienci zarówno krajowi jak i zagraniczni dostali jak najlepszą obsługę klienta z naszej strony. Staramy się budować zaufanie wśród naszych klientów, które kolejno owocuje w licznych projektach oraz stałym zwiększaniu zatrudnienia w naszym zakładzie w Andrychowie. Musimy aktywnie reagować i rozwijać się, aby sprostać wymaganiom i zapotrzebowaniu na nasze wyroby.

Zobacz nasz firmowy Facebook – Mardruk Opakowania.

Aktualna oferta pracy:

Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego – szukamy osoby, która nie boi się zadzwonić i porozmawiać z klientem

Opis Stanowiska:

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów zagranicznych,

  • Telefoniczny i mailowy kontakt z klientem,

  • Wspieranie działań marketingowych,

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami,

  • Praca w zgranym zespole.

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

  • Mile widziana znajomość innych języków obcych,

  • Doświadczenie w obsłudze klienta,

  • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na współpracę, otwartość,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • Wysoki poziom samodzielności, skrupulatności, systematyczności,

  • Zdolność pracy pod presją czasu i szybkiego reagowania na bieżące sytuacje.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet medyczny,

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie produkującej opakowania dla największych producentów.

Prosimy kierować CV na adres: [email protected]

Więcej informacji pod numerem: 731 819 963.

W CV prosimy zamieścić klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

News will be here