Praca w firmie OGNIOCHRON

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.09.2022 18:40,
Ogłoszenie.

OGNIOCHRON S.A.

poszukuje pracownika na stanowisko

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Andrychów

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją.

  • Przyjmowanie do magazynu towarów pochodzących z produkcji oraz dostaw zewnętrznych.

  • Kontrola ilościowa oraz podstawowa kontrola jakościowa towarów.

  • Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową.

  • Pakowanie i wydawanie towarów.

  • Dbanie o porządek na magazynie.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe.

  • Doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane.

  • Uprawnienia i doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym (UDT).

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera (pakiet Office).

  • Samodzielność, pracowitość, dokładność oraz dobra organizacja pracy.

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dużej, rozwijającej się firmie.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Praca w dobrej atmosferze.

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, pakiet socjalny).

Informacje o pracodawcy: www.ogniochron.eu

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres:

[email protected]

Z dopiskiem: "Zgodnie z przepisami rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją”.

Pracodawca zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.