Praca na Kocierzu – Kucharz / Zastępca szefa kuchni

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 19.07.2021 17:20,
OGŁOSZENIE.
Szukamy zaangażowanej osoby, która dołączy do naszej załogi na stanowisku kucharza i wesprze nie tylko cały zespół, ale przede wszystkim naszego szefa kuchni

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-Przygotowanie produktów i półproduktów na potrzeby kuchni
-Współpraca przy układaniu karty menu
-Przygotowywanie potraw zgodnie z recepturami
-Dbanie o porządek i czystość w kuchni, zaplecza i magazynów

WYMAGANIA:
-Umiejętność pracy w zespole
-Chęć do nauki
-Dyspozycyjność i zaangażowanie
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym
-Doświadczenie na stanowisku kucharza, NIEKONIECZNIE zastępcy szefa kuchni

OFERUJEMY:
-Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy ( jeżeli nie jesteś zainteresowany/a pracą na pełny etat ,możemy porozmawiać także o pracy tylko w weekendy lub o innej formie zatrudnienia ))
-Zapoznanie się z najlepszymi standardami pracy w gastronomii
-Interesującą pracę w gronie profesjonalistów
-Możliwość uczestniczenia w szkoleniach
-Realne możliwości awansu
-Możliwość dołączenia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego
-Rabaty na usługi Kocierz Hotel&SPA
-Wynagrodzenie ustalane indywidualnie – zależne od umiejętności i doświadczenia

Kontakt: [email protected] lub 696 489 668