Praca: Młodszy technolog/programista cnc

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 10.01.2022 10:35,
Ogłoszenie.

Młodszy technolog/programista cnc

Miejsce pracy: Andrychów, ul. Przemysłowa 21

Obowiązki:

- przygotowywanie programów na maszyny CNC

- projektowanie elementów stalowych

- wykonywanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących produktach

Wymagania:

- znajomość technologii stosowanych w przemyśle: obróbka plastyczna blach, spawanie itp.

- znajomość oprogramowania SolidWorks będzie dodatkowym atutem

- doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane-możliwość przyuczenia

Oferujemy:

- pracę na podstawie umowy o pracę

- pracę w rozwijającej się firmie

- możliwość realizacji własnych pomysłów

- możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

CV proszę wysyłać na adres: [email protected]

News will be here