reklama

Poznajcie restaurację 4 Pory Roku

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.11.2019 13:50,
Poznajcie restaurację 4 Pory Roku

Wiele osób odwiedzając Kompleks Czarny Groń, stołowało się głównie w Oberży, nie odwiedzając naszej wspaniałej Restauracji. Dlatego postanowiliśmy to zmienić - tak powstał pomysł na konkurs na nazwę Restauracji, aby zaangażować wszystkich obserwujących nasze profile w Internecie.

Kiedy pojawiła się nazwa „4 Pory Roku", naturalnym było, że to strzał w dziesiątkę, ponieważ idealnie pasuje do klimatu i przede wszystkim kuchni przez nas serwowanej.

Szefem kuchni Restauracji jest Mariusz Zając, który w swojej autorskiej karcie stawia mocno na produkty sezonowe, zmieniając ją wraz z porą roku. Obecnie funkcjonuje Jesienna Karta Menu, ale już przygotowujemy się do kolejnej zimowej odsłony. Zapraszamy wszystkich do Restauracji 4 Pory Roku.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy