reklama

Polski instytut odszkodowań. JESTEŚMY DLA CIEBIE W CAŁEJ POLSCE

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.04.2019 09:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Ze wstępnych danych Policji wynika, że w ciągu minionych 12 miesięcy na polskich drogach doszło do 31410 wypadków, czyli mniej niż rok temu, dokładnie o 1350. Zgięło w nich 2838 osób, o siedem więcej niż w roku 2017.
Polski instytut odszkodowań. JESTEŚMY DLA CIEBIE W CAŁEJ POLSCE

Liczba rannych w porównaniu do roku 2017 zmalała o blisko 2,5 tysiąca, wyniosła 37 tysięcy. Czasami wystarczy ułamek sekundy lub chwila nieuwagi żeby doprowadzić to tragedii na drodze. Ułamek sekundy, który zmienia życie o 180 stopni. Ta zmiana nie ogranicza się jedynie do ofiary lub poszkodowanego w wypadku, często jest tak że dotyczy ona również naszych bliskich. Codziennie oglądając telewizję, słuchając radia lub czytając prasę dowiadujemy się o wypadkach na drodze. Nikogo z nas już nie dziwią słowa takie jak kolizja, wypadek, potrącenie, karambol, wypadek śmiertelny. Wydawało by się, że człowiek który słyszy codziennie takie wiadomości doskonale wie co powinien zrobić w momencie kiedy sam znajdzie się w takiej sytuacji. Nic bardziej mylnego, każdy z nas odbiera te informacje jako coś co dzieje się z boku, coś co w ogóle nas nie dotyczy.

Takie przeświadczenie sprawia, że nikt nie zastanawia się co by zrobił gdyby był uczestnikiem, sprawcą, poszkodowanym lub stracił kogoś bliskiego w wypadku komunikacyjnym. Stres, dezorientacja i dezinformacja jakie temu towarzyszą wpływają na podejmowane przez nas decyzje dotyczące zdarzenia. Niestety nierzadko są one błędne i nieprzemyślane. Taki obrót sytuacji niestety sprawia, że konsekwencje naszych błędnych decyzji ponosimy w przyszłości. Przede wszystkim dotyczą one rzeczy na których kompletnie się nie znamy. Jest to obszar medyczny, socjalny oraz prawny. W takim momencie powinniśmy mieć kogoś, kto jest po naszej stronie i zadba o to żeby każdy aspekt dotyczący zdarzenia był prowadzony z poszanowaniem naszych praw. Takie wsparcie daje Polski Instytut Odszkodowań. Naszą misją jest pomoc poszkodowanym i ich rodzinom, którzy ucierpieli z powodu wypadków losowych.

Realizujemy ją sumiennie każdego dnia, wykazując się wysoką skutecznością działania całego naszego zespołu prawników oraz ekspertów. Sprawy dotyczące naszych klientów prowadzimy już od samego początku, włączając w to postępowanie karne, w którym każdemu przydzielamy adwokata. Dzięki temu uzyskujemy najwyższe możliwe odszkodowania i zadośćuczynienia dla naszych Klientów. Zawsze do Twojej dyspozycji jest możliwość bezpośredniego kontaktu z prawnikiem. Polski Instytut Odszkodowań to nie firma korzystająca z pomocy substytutów w postaci innych kancelarii. Jesteśmy Kancelarią Odszkodowawczą która posiada własny ponad 40 osobowy zespół prawników specjalizujących się jedynie w zakresie odszkodowań, posiadamy szeroko rozwiniętą sieć specjalistów do spraw odszkodowań, którzy docierają bezpośrednio do naszych klientów na terenie całej Polski. 8 lat doświadczenia, ponad 80 000 000 zł odzyskanych odszkodowań sprawia iż zwracając się do nas, powierzają Państwo swoje sprawy specjaliście, który zadba o wszystko na najwyższym poziomie.

ŚWIADOMI FINANSOWO

Oprócz pomocy prawnej w zakresie odszkodowań związanych z wypadkami komunikacyjnymi, służymy także pomocą osobom pokrzywdzonym przez Banki udzielające kredyty frankowe oraz Towarzystwa ubezpieczeniowe sprzedające niekorzystne dla klienta poliso lokaty. Polski Instytut Odszkodowań posiada wyspecjalizowany w tym temacie zespół o nazwie ŚWIADOMI FINANSOWO. Jest to grupa doradców oraz prawników, którzy dzięki swojej wiedzy są w stanie realnie pomóc. Skutecznie stajemy w obronie Twoich praw w walce przeciwko ogromnym instytucją ponieważ mamy do tego odpowiednie narzędzia, wiedzę oraz zaplecze techniczno-informacyjne.

Na dzień dzisiejszy szacuje się, że w Polsce jest ok. 1 miliona osób posiadających kredyty we frankach szwajcarskich. Kurs franka szwajcarskiego rośnie z roku na rok, przez co zwiększa się zobowiązanie frankowiczów wobec banków i pomimo spłacania kredytu przez długie lata kapitał do spłaty jest na podobnym poziomie co w momencie zaciągania kredytu. Z racji tego, że większość banków stosowała w umowach kredytowych klauzule niedozwolone coraz więcej osób decyduje się na złożenie sprawy przeciwko bankowi w sądzie, a sądy z kolei coraz częściej wydają wyroki korzystne dla kredytobiorcy. Daje to jasny sygnał, że warto zaryzykować i spróbować poprawić swoje życie pozbywając się zobowiązania, które niejednokrotnie rujnuje ludzkie życie. Dlatego bardzo chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób, które zostały wprowadzone w błąd przez instytucje finansowe i pomóc im w walce o ich prawa.

Polisolokaty albo raczej polisa na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym jest produktem, który od samego początku zakładał duży zysk dla Towarzystw Ubezpieczeniowych a nie dla klientów. Szacuje się, że produkt ten posiada ok. 5 milionów osób czyli co ósmy Polak. Towarzystwa ubezpieczeniowe stosowały w umowach niedozwolone zapisy odnośnie opłaty likwidacyjnej, która w skrajnych przypadkach wynosiła nawet 100% ulokowanych środków co skutkowało utratą całego zgromadzonego tam kapitału na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Klienci tracili swoje ciężko zarobione pieniądze przez co TU się bogaciły. Ze względu na to iż zapis odnośnie opłaty likwidacyjnej jest niedozwolony, pieniądze pobrane na rzecz likwidacji można odzyskać. Ponadto można odzyskać pieniądze pobrane z Polisolokat zamykanych do 10 lat wstecz. Jesteśmy po to aby pomóc osobom poszkodowanym przez TU i odzyskać dla nich utracone pieniądze. W tym przypadku nie ma ryzyka i klient ma 100% szans na powodzenie.

SZKOLENIE INFORMACYJNE

12.04.2019 w Andrychowie odbędzie się szkolenie informacyjne dotyczące odszkodowań w każdym wyżej wymienionym aspekcie. Szukamy chętnych osób do współpracy. Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszamy! Wstęp jest bezpłatny, możesz uzyskać niezbędną wiedzę która w przyszłości może pomóc Tobie, Twojej rodzinie lub znajomym.


Nr Tel: 577 842 993, 577 842 981

Szkolenie informacyjne Andrychów 12.04.2019 godz. 18:00
Restauracja Sami Swoi Włókniarzy 3, 34-120 Andrychów


Biuro:
Katowice ul. Modelarska 18

Centrala:
Warszawa ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 1/2Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy