reklama

Podziękowanie od burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 23.10.2018 17:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Materiał KWW "Nasza Gmina Andrychów".
Podziękowanie od burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka

Drodzy Wyborcy - Mieszkańcy Gminy Andrychów!

Składam gorące podziękowania wszystkim, którzy mi zaufali i powierzyli Swój głos.

Dziękuję również tym z Was, którzy uczestniczyli w wyborach potwierdzając troskę o losy naszej małej ojczyzny, dając swoją postawą dowód obywatelskiej dojrzałości oraz lokalnego patriotyzmu.

Dziękuję również Wam, pracownikom urzędów i instytucji samorządowych, którzy swoją odpowiedzialną pracą przyczyniacie się codziennie do budowania zaufania, którym mnie obdarzono!

Dziękuję Komitetowi Wyborczemu Wyborców Nasza Gmina Andrychów, przyjaciołom i tym, którzy uwierzyli, że Wspólnie tworzymy przyszłość Gminy Andrychów - nowoczesnej, gospodarnej, pięknej i przyjaznej mieszkańcom!

Dziękuję przedsiębiorcom, organizacjom, stowarzyszeniom i klubom sportowym!

Dziękuję za Wasze zaufanie, mając pewność, że w razie wyboru na kolejną kadencję wspólnie z Wami zmienimy miasto i wioski Gminy Andrychów, stając się dla innych wzorem gospodarności, pracowitości, współpracy i zgody!

Burmistrz Andrychowa

Tomasz Żak

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy