reklama

Podziękowanie i apel radnej Alicji Studniarz

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 25.10.2018 11:25, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Podziękowanie i apel radnej Alicji Studniarz
Szanowni Mieszkańcy!
Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach! Dzięki Wam uzyskałam wynik, który pozwala mi wierzyć, że andrychowska Gmina jest dla NAS najważniejsza. Ze wszystkich sił będę się starać żeby tak właśnie było!Zawsze twardo stałam przy swoim zdaniu i tak będzie nadal.

Dlatego dziękując, raz jeszcze proszę WSZYSTKICH Mieszkańców, bez względu na sympatie polityczne czy światopoglądowe - IDŹMY NA WYBORY!!!!

Wszyscy polscy kibice śpiewają "Polska biało - czerwoni" Zaśpiewajmy 4 listopada razem: ANDRYCHÓW PANY!!!! To miasto, ta gmina tego potrzebuje! Pomóżmy sobie nawzajem! Oddajmy swój głos na ANDRYCHÓW. To nam się po prostu należy.

Z wyrazami szacunku i wielką nadzieją
Alicja Studniarz

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy