reklama
reklama

PODOLOG w Instytucie Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Lili w Kętach

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.02.2023 07:20,
PODOLOG w Instytucie Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Lili w Kętach

Oksana Vereshchuk

PODOLOG

Oksana to podolog z pięcioletnim doświadczeniem,od roku mieszkanka naszego kraju, wcześniej pracowała we własnym gabinecie podologicznym w Ukrainie. Z wykształcenia prawnik z zamiłowania podolog.

Pełna energii, pasji i chęci niesienia pomocy ludziom. Oksana jako absolwentka wielu kursów zarówno podologicznych jak i upiększających potrafi idealnie dobrać procedurę zabiegową i kompleksowo zadbać o swoich klientów. Specjalizuje się w terapii wrastających paznokci, terapiach grzybiczych, usuwaniu nagniotków, modzeli oraz kurzajek.

Uczyła się pod okiem chirurgów, dermatologów i ortopedów, gdzie zdobyła szeroką wiedzę podologiczną oraz nauczyła się wielu technik terapeutyczych, dzięki czemu potrafi podejść indywidualnie do każdego klienta. Długoletnie doświadczenie i szeroka wiedza pozwoliły się jej ukierunkować również na pracę z pacjentami ze stopą cukrzycową.

Oksana to spokojna, precyzyjna i dokładna profesjonalistka wkładająca całe swoje serce w to co robi i czym się zajmuje.

Zapraszamy na zapisy pod numerem tel 884 069 523
przez wiadomość na fb Lili-Instytut Kosmetyki i Medycyny Estetycznej Lili

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy