reklama

Pergole z firmy Fill to nowoczesny design połączony z funkcjonalnością

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 03.08.2021 13:45,
Bez wątpienia, aktualne czasy przyczyniły się do zupełnie odmiennej interpretacji powierzchni, jaką jest nasz taras lub ogród. Stał się on przestrzenią, która w wielu sytuacjach umożliwiła nam, chociażby w niewielkim stopniu powrót do rzeczywistości. Czas spotkań z przyjaciółmi, wspólny rodzinny wypoczynek lub codzienny relaks po pracy to ważny aspekt naszego życia, który zawsze należy pielęgnować.
Pergole z firmy Fill to nowoczesny design połączony z funkcjonalnością

Stworzenie przestrzeni zapewniającej odskocznie od rzeczywistości, jak również tworzącej pozytywny odbiór wizualny, wbrew pozorom nie jest trudny. Na współczesne zapotrzebowanie klientów, rynek systemów osłonowych odpowiada jednogłośnie: pergole oraz refleksole, duet tworzący rozwiązania idealne, dostosowane dla każdego odbiorcy, oczywiście z możliwością modyfikacji.

Pergole to nowoczesny design połączony z funkcjonalnością produktu, o której decyduje klient. W ofercie firmy FILL dostępne są pergole tkaninowe (dach pergoli tworzy wysokiej jakości tkanina, odporna na warunki atmosferyczne) oraz lamelowe.

Każdą pergole możemy wyposażyć w automatykę pogodową co przyczynia się do bezpiecznego użytkowania, nie narażając produktu na często nieznane i groźne działania siły natury. W zależności od rodzaju powierzchni montażowej, którą możemy określić podczas bezpłatnej usługi pomiaru wykonanej przez specjalistów firmy FILL, pergole mogą występować w wersji przyściennej, jak również wolnostojącej. Wbudowany system rynien odpowiada za bieżące odprowadzanie wody, a oświetlenie LED umożliwia korzystanie z pergoli wieczorową porą. Aluminiowa konstrukcja pergoli gwarantuje jej niezawodność, bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość produktu.

Sterowanie elektryczne, również w perspektywie inteligentnego domu tworzy komfortową możliwość obsługi pergoli, za pośrednictwem smartfonu. Warto podkreślić, iż pergola nie jest wyłącznie rozwiązaniem w sezonie letnim, kiedy temperatura otoczenia jest wysoka. Wyposażenie dodatkowe takie jak: promiennik ciepła czy systemy przeszkleń, dają nam możliwość korzystania z pergoli nawet w chłodniejsze jesienne lub zimowe dni.


Przestrzenie boczne pergoli można wyposażyć w refleksole, tworzące dodatkową ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, jak również insektami. Różnorodność tkanin, szeroka gama kolorystyczna profili umożliwia dopasowanie produktu do fasady budynku. Rolety screen, zwane inaczej refleksolami mogą być integralną częścią pergoli, jak również możemy je zamontować na różnych rodzajach stolarki okiennej. W przeciwieństwie do rolety aluminiowej zasunięty refleksol nie powoduje całkowitego zaciemnienia wnętrza, jak również zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza.

Funkcjonalność rolet screen wpływa korzystnie na ulepszenie bilansu energetycznego budynku, a więc powoduje znaczne obniżenie kosztów eksploatacyjnych po przez wsparcie urządzeń chłodzących. W przypadku rolet screen montowanych w zestawieniu ze stolarką okienną odporność na siłę wiatru wynosi do 145 km/h.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco portali społecznościowych firmy FILL, jak również strony internetowej www.fill.com.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy