reklama

PERFEK(t)cyjny piątek w składzie budowlanym PERFEKT w Gierałtowicach

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 27.05.2021 13:30,
W piątkowy poranek, bo już od godziny 8:00, w składzie budowlanym PERFEKT w Gierałtowicach odbył się bardzo interesujący event.
PERFEK(t)cyjny piątek w składzie budowlanym PERFEKT w Gierałtowicach

Właściciel składu ale również firmy budowlanej - Łukasz Ryba, zorganizował dla swoich klientów, partnerów, oraz wykonawców - przy współpracy firm Atlas oraz Stalco, ciekawe szkolenie dotyczące elewacji oraz narzędzi i osprzętu budowlanego.

Pogoda dopisała, tak samo jak frekwencja na spotkaniu. Można było również napić się kawy i zjeść śniadanie, przy okazji dzieląc się doświadczeniami w milej atmosferze.

Akcja nosiła nazwę PERFEKTcyjny piątek! i jak Nam wiadomo nie był to ostatni tego typu dzień, jaki skład chciałby zorganizować.

Jedenaście lat na rynku budowlanym zobowiązuje. I chociaż skład funkcjonuje od roku, to cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów, którym oferuje bardzo szeroką gamę materiałów do budowy domu, remontu czy ogrodu.

Firma posiada również transport HDS i bardzo konkurencyjne ceny- niejednokrotnie dużo niższe niż u konkurencji.

Dogodne również są godziny otwarcia - skład czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 6.00 do 18.00, natomiast w sobotę od 7.00 do 13.00.


Perfekt - skład materiałów budowlanych
Gierałtowice ul. Zatorska 62 (trasa Andrychów - Zator)

tel: 882 033 822

[email protected]Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy