reklama

Park Handlowy Kościuszki zaprasza

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.07.2015 00:00, REKLAMA
Park Handlowy Kościuszki w Kętach to nowe miejsce na mapie Kęt i okolic. Można tutaj robić zakupy w sklepach sieciowych wielu znanych i cenionych marek
Park Handlowy Kościuszki zaprasza

Park Handlowy Kościuszki położony jest przy ul. Kościuszki 14 w Kętach. Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum miasta - tuż przy głównym skrzyżowaniu z ruchliwą drogą krajową nr 52, obok przejazdu kolejowego. W PH Kościuszki znajdują się sieciowe sklepy odzieżowe, w których zakupić można konfekcję damską, męską oraz dziecięco-młodzieżową, korzystając przy tym z atrakcyjnych rabatów - od 30 do nawet 70%. To jedyne takie miejsce w Kętach, gdzie aż tyle markowych sklepów jest w zasięgu ręki.

 

Sklepy w Parku Handlowym Kościuszki czynne są od poniedziałku do soboty w godzinach 9-20, a także w niedziele w godz. 10-17.

 

Obiekt wybudowany został niemal od podstaw – w oparciu o istniejącą w tym miejscu niegdyś kamienicę. Właścicielom Parku udało się całkowicie zmienić charakter tego miejsca, choć przeznaczenie jest podobne jak kiedyś – handel i usługi. Już wkrótce otwarcie nowych sklepów oraz m.in. lodziarni.

 

 

Już teraz można robić zakupy sklepach takich marek:

 

 

 

 

Zapraszamy również na stronę internetową: parkkosciuszki.pl

 

 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy