Ogłoszenie o pracę: Kierownik robót instalacyjnych

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 07.01.2022 15:00,
Ogłoszenie.

Kierownik robót instalacyjnych

Firma instalacyjna FLEXINSTALL zatrudni kierownika / koordynatora robót instalacyjnych do nadzorowania prowadzonych inwestycji w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji oraz sanitarnych.

Zakres obowiązków:

- nadzór nad powierzonymi inwestycjami (instalacje sanitarne, wentylacja, klimatyzacja)

- analiza zgodności projektowej ze stanem istniejącym,

- nadzór nad prawidłowością przebiegu prac pod względem technicznym i terminowym,

- nadzór nad pracownikami / podwykonawcami,

- sporządzanie zamówień materiałów,

- uczestnictwo w naradach koordynacyjnych,

- uczestnictwo w wizjach lokalnych,

- sporządzanie podstawowych wycen/kosztorysów,

- współpraca z podwykonawcami, dostawcami,

- współpraca z kierownictwem,

- odbiory robót podwykonawcom, odbiory inwestorskie,

Wymagania:

- znajomość branży sanitarnej w tym instalacji wentylacji i klimatyzacji,

- doświadczenie w nadzorowaniu i kierowaniu przebiegiem inwestycji,

- czytanie planów i dokumentacji technicznej dotyczących danego projektu,

- znajomość MS Office,

- czynne prawo jazdy kat. B,

- mile widziane wykształcenie techniczne,

- mile widziana znajomość AutoCAD,

- mile widziane uprawnienia budowlane z zakresu instalacji sanitarnych,

- dyspozycyjność,

- zaangażowanie,

- samodzielność, dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych zespołów,

Firma oferuje:

- umowa na pełny etat w stabilnej firmie,

- wynagrodzenie 5000-6000 zł w zależności od doświadczenia,

- dobrą atmosferę pracy w młodym zespole,

- możliwość rozwoju,

- praca przy ciekawych projektach, głównie przemysłowych,

- samochód służbowy

- niezbędne narzędzia pracy,

Oferty CV prosimy kierować na adres: [email protected]