Oferty pracy w Zatorlandzie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 17.03.2020 09:40,
OPERATOR MASZYN/ URZĄDZEŃ, PRACOWNIK GASTRONOMII, SPRZĄTACZKA, ANIMATOR CZASU WOLNEGO

Firma Lemarpol Sp.z o.o. poszukuje osób chętnych do pracy w Parku Rozrywki ZATORLAND na stanowiska:

- ANIMATOR CZASU WOLNEGO

Preferowana data rozpoczęcia pracy: 13.04.2020

Zakres zadań:

  • prowadzenie zabaw i sprawowanie opieki nad dziećmi

  • organizacja zabaw i konkursów

  • występowanie w stroju dinozaura

Wymagania:

  • ukończony kurs animatora

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wysoka kultura osobista

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność również w weekendy

  • punktualność

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • pewne i terminowe wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected].

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w mojej ofercie pracy dla potrzebnie zbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 2016 poz.922). Informujemy,że Administratorem danych jest Lemarpol Sp.z o.o.z siedzibą 05-850 Koprki, ul.Poznańska 478. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podane danych w zakresie określonym przepisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma LEMARPOL Sp. z ">">o.">o.- Park Rozrywki w Zatorze, poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZĄTACZKA

Miejsce pracy – Zator, ul. Parkowa 7

Do obowiązków pracownika będzie należeć:

  • utrzymywanie w czystości pomieszczeń podlegających sprzątaniu (pomieszczenia biurowe, sanitarne),

  • wykonywanie pracy sumiennie i starannie,

  • dbanie o bieżące zabezpieczenie w środki czyszczące, myjące i inne akcesoria potrzebne do sprzątania

Od kandydatów oczekujemy:

  • zaangażowanie i chęć do pracy,

  • dobra organizacja pracy,

  • dokładność

Oferujemy

  • pracę sezonową w okresie kwiecień - październik w oparciu o umowę zlecenie,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz Listu motywacyjnego na adres:

[email protected] uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.(zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie Danych Osobowych Dz.u.nr 2016 poz.922). Informujemy, że Administratorem danych jest Lemarpol Sp. z o.o. z siedzibą w Koprki przy ul. Poznańskiej 478. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Firma Lemarpol Sp. z o. o. - Park Rozrywki w Zatorze, poszukuje kandydatów na stanowisku:

PRACOWNIK GASTRONOMII - PRACA OD KWIETNIA 2020 R.

  • przygotowywanie dań typu fast food (hot-dogi, hamburgery, zapiekanki, frytki, sałatki)

  • aktualna książeczka sanepidowska

  • dokładność wykonywania powierzonych zadań

  • dyspozycyjność, sumienność, chęć do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected], [email protected] uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Firma Lemarpol Sp. z o. o. poszukuje osób chętnych do pracy w Parku Rozrywki ZATORLAND na stanowiska:

- OPERATOR MASZYN/ URZĄDZEŃ

  • obsługa urządzeń rozrywkowych

  • dbałość o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń

  • odpowiedzialność za utrzymanie czystości i porządku

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęć do pracy

  • kultura osobista

  • komunikatywność, samodzielność

  • punktualność, rzetelność