reklama
reklama

Oferta pracy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Andrychowie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 13.06.2019 19:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Oferta pracy w Zakładzie Gospodarki Komunalnej w Andrychowie

OFERTA PRACY

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. 34-120 Andrychów. ul. Batorego 24.

Stanowisko: Mistrz- Budowlany.

Miejsce pracy: miasto i gmina Andrychów.

Opis stanowiska: Mistrz budowy to osoba odpowiedzialna za koordynowanie prac budowlanych. Do obowiązków mistrza należy poza nadzorowaniem wyznaczonej do realizacji zadania grupy pracowników na stanowiskach robotniczych, także prowadzenie dokumentacji budowlanej oraz realizacja celów stawianych w Zakładzie pracy, prowadzenie dziennika budowy.

Wymagania: wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - kierunkowe – budowlane, uprawnienia budowlane pełne lub w ograniczonym zakresie; prawo jazdy kat. B; umiejętność obsługi specjalistycznego oprogramowania komputerowego i sporządzania kosztorysów; Mistrz budowlany powinien posiadać doświadczenie w branży budowlanej, posiadać predyspozycje i doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników, być osobą dokładną, zorganizowaną i zaangażowaną w wykonywaniu powierzonych jej obowiązków.

Rodzaj pracy: umowa o pracę poprzedzona okresem próbnym.

Dane kontaktowe:

Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. 34-120 Andrychów, ul. Batorego 24

tel: 33 875 36 61; email: [email protected]


Przypominamy! Wraz z nadesłanym CV prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 ze zm.)”.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy