Oferta pracy: SPECJALISTA DS.PAKOWANIA

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 04.11.2018 17:00, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zobacz szczegóły ogłoszenia.

SPECJALISTA DS.PAKOWANIA

Miejsce pracy: SSE Zator

Opis stanowiska:

- Pakowanie asortymentu zgodnie z przyjętymi procedurami

- Kontrola jakości wyrobu gotowego

Wymagania:

- Aktualna książeczka sanepidu - warunek niekonieczny

- Dokładność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach

- Dyspozycyjność (możliwość podjęcia pracy od zaraz i w systemie trzyzmianowym)

Oferujemy stałe wynagrodzenie +premia uznaniowa, umowa o pracę.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu zapraszamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych z dopiskiem: SPECJALISTA DS.PAKOWANIA

Tel. kontaktowy 601973116

Rodzaj pracy: Pełny etat