Oferta pracy. Specjalista do spraw Marketingu

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 05.04.2020 16:00,

Specjalista do spraw Marketingu

Zakres Obowiązków:

• Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy;

• Organizowanie i nadzorowanie eventów – konferencje, targi

polskie i zagraniczne;

• Opieka nad bazą danych klientów (aktualizowanie,

pozyskanie, kategoryzowanie);

• Przygotowywanie materiałów reklamowych, nadzorowanie ich produkcji, dbanie o stany magazynowe;

• Tworzenie graficznych materiałów reklamowych (broszury, cenniki, ulotki, banery, inne grafiki);

• Utrzymywanie stałego kontaktu z działem sprzedaży oraz działem obsługi klienta w celu zapewnienia klientom najlepszej jakości obsługi;

• Obsługa serwisów społecznościowych oraz strony www – ogłoszenia,Facebook, Linkedin;

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy w dziale marketingu ;

• Doświadczenie w organizacji targów branżowych:

• Umiejętność pracy w zespole;

• Komunikatywność;

• Samodzielność w działaniu ;

• Zaangażowanie w wykonywaną pracę, dążenie do celu ;

• Język angielski lub niemiecki poziom B2 ;

• Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

• Umowę o pracę;

• Pracę na pełny etat;

• Pracę w młodym, energicznym zespole;

• Niezbędne narzędzia pracy;

• Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego.

W nadsyłanych ofertach prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bibp Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Bibp Sp. z o.o. ul. S. Staszica 19, 32-640 Zator . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.