reklama

Odchudzanie przez zamrażanie! Promocja w salonie Kosmetologia Face & Body w Andrychowie

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 06.04.2022 10:15,
Promocyjna cena. 1 głowica 400 zł + fala uderzeniowa gratis!
Odchudzanie przez zamrażanie! Promocja w salonie Kosmetologia Face & Body w Andrychowie

Bestseller w redukcji tkanki tłuszczowej - Cocoon Medical CoolTech w salonie Kosmetologia Face & Body w Andrychowie.

Kriolipoliza to skuteczne oraz trwałe modelowanie sylwetki poprzez mrożenie komórek tłuszczowych. Urządzenie idealnie zwalcza tkankę tłuszczową z brzucha, bioder, pleców, ramion i wewnętrznej strony ud. Sam zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i całkowicie skuteczny, co potwierdzają liczne badania. Pacjent odczuwa lekki chłód i zassanie opornych fałdek.

Stanowi alternatywę dla redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji. Gdy komórki tłuszczowe są poddane chłodzeniu odpowiednio niską temperaturą zostaje zainicjowany proces apoptozy. Komórki tłuszczowe z leczonego obszaru są stopniowo eliminowane przez normalny proces przemiany materii.

Zabieg poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, na której wyjaśnia się istotę zabiegu, wyklucza przeciwwskazania oraz dokonuje pomiaru grubości tkanki tłuszczowej.
Na obszarze, który ma zostać poddany zabiegowi kriolipolizy, umieszczana jest specjalna membrana przeciwzamrożeniowa Cool Gel Pad, która jest niezbędna dla prawidłowego przebiegu procesu mrożenia za pomocą urządzenia CoolTech. Na membranie umieszczana jest głowica urządzenia CoolTech, dopasowana do obszaru poddawanego zabiegowi. Intensywne podciśnienie zasysa skórę oraz tkanki podskórne. Tkanka tłuszczowa schładzana jest do – 8o C. Podczas zabiegu cały czas monitorowana jest temperatura, co sprawia, że pozostałe komórki skóry właściwej nie zostają uszkodzone.


Na wybraną partię ciała wykonuje się maksymalnie 3 zabiegi.

Po każdym zabiegu dodatkowo wykonywany jest zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej, co potęguje efekt kriolipolizy.

Promocja obowiązuje do 11.04.2022.

www.kosmetologiafb.pl

tel. 696 986 655

Salon Kosmetologia Face & Body prowadzi sprzedaż internetową profesjonalnych kosmetyków na www.ecosmetic.pl.

W ofercie salonu znajdziemy także inne zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń kosmetycznych, m.in. depilacje laserową.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy