reklama

Odbądź kwarantannę w Scandinavia Resort [VIDEO]

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.10.2020 17:50,
Z powodu panującej pandemii koronawirusa obiekt Scandinavia Resort&Marine wychodzi naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności i oddaje obiekt noclegowy na potrzeby kwarantanny.
Odbądź kwarantannę w Scandinavia Resort [VIDEO]
Jeśli nie możesz przebywać w domu, pracujesz zdalnie, jesteś zobowiązany do odbycia kwarantanny, a nie chcesz narażać zdrowia i życia swoich bliskich. Warunki domowe nie pozwalają Ci na odbycie bezpiecznej izolacji lub jesteś w grupie ryzyka, a osoby w Twoim otoczeniu pracują w dużych skupiskach ludzkich i cenisz sobie komfort oraz wygodę.


Zarezerwuj pobyt w wysokiej klasy obiekcie Scandinavia Resort&Marine w atrakcyjnej cenie.

Ceny apartamentów za dobę zaczynają się od 159zł za osobę (288zł za 2 osoby) ze śniadaniem oraz kolacją, natomiast domki skandynawskie od 219zł za osobę (359 zł za 2 osoby), również ze śniadaniem oraz kolacją. Wszystkie domki i apartamenty wyposażone są w klimatyzację, duży telewizor z funkcją smart, wifi, sejf, lodówkę, czajnik elektryczny, suszarkę do włosów i ręczniki.

Ceny za dobę pobytu w fenomenalnych nowoczesnych kontenerach Scandi Box zaczynają się od 125zł za osobę (250zł za 2 osoby) ze śniadaniem oraz kolacją. W każdym Apartamencie znajduje się prywatna łazienka z kabiną prysznicową, ręcznikami, zestawem kosmetyków oraz suszarką do włosów, a także 43-calowy telewizor z funkcją smart.

Apartamenty wyposażone w łazienkę z prysznicem, lodówkę, klimatyzację, wodę w butelkach, zestawy kosmetyków oraz środków czystości, zestawy do parzenia kawy oraz herbaty, telewizor z funkcja smart, sejf, bezpłatny dostęp do internetu, suszarkę do włosów, telefoniczny kontakt z recepcją, śniadania oraz kolacje dostarczane pod drzwi. Istnieje również możliwość zrealizowania indywidualnej listy zakupów.

Przy zachowaniu szczególnej ostrożności zgodnie ze wszystkimi zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS), przy zachowaniu najwyższych środków ostrożności.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy