reklama

Nowości w Szkółce Krzewów Ozdobnych STUS w Targanicach

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 24.07.2021 08:37,
Szkółka Krzewów Ozdobnych STUS w Targanicach
Nowości w Szkółce Krzewów Ozdobnych STUS w Targanicach
W tym roku na wszystkich gości naszej szkółki czeka wielka niespodzianka. Już zostawiając auto na parkingu, widzą nowy, wypełniony roślinami obszar uprawy. Jest on nawadniany oszczędzającą wodę instalacją kropelkową. Widzą też rozrastający się ogród pokazowy - z roślinami, które teraz są na topie. Trawy ozdobne, hortensje bukietowe i byliny kwitnące całymi miesiącami!

Ale to dopiero przedsmak tego, co widzą na nich w szkółce! Na powierzchni, na której kiedyś królowały "nudne" iglaki, teraz rozpościera się łan kilkuset odmian wieloletnich bylin kwitnących. Do tego trawy ozdobne, kolorowe krzewy liściaste oraz szczepione drzewa.

Czego chcieć więcej?? O to zawsze pytamy naszych klientów - czego im brakuje w ogrodzie i jakie rośliny mamy dla nich rozmnażać, uprawiać na przyszłość. Teraz nasza Szkółka to przyszłość Waszych ogrodów!

Serdecznie zapraszamy!
Sylwia i Eryk Stus


Szkółka Krzewów Ozdobnych STUS
Targanice, ul. Graniczna 69
34-120 Andrychów
Tel. 603113912

Otwarte:
Pn - Pi od 8 do 18
Sb od 8 do 14

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy