reklama

Nowości w ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego Kwarc-Med

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 15.10.2021 10:00,
Nowości w ofercie wypożyczalni sprzętu medycznego Kwarc-Med

Wypożyczalnia sprzętu medycznego Kwarc-Med posiada szeroką gamę produktów i urządzeń do wynajęcia. Polecamy wysokiej jakości łóżka rehabilitacyjne, ssaki medyczne i koncentratory tlenu.

Oferowane przez nas łóżka rehabilitacyjne dzięki swej specyfikacji (pełne sterowanie elektryczne z pilota) pozwalają pacjentowi w komfortowy sposób wracać do zdrowia w warunkach domowych.

Ssaki medyczne to urządzenia, które dzięki swej funkcji (wytworzenia próżni) stosuje się u pacjentów z problemami oddechowymi aby odessać wydzielinę i umożliwić prawidłowe oddychanie.

Koncentratory tlenu to urządzenia, które dają pacjentowi możliwość tlenoterapii w warunkach domowych. Dzięki swojej funkcji pozyskują tlen z otoczenia i zwiększają jego stężenie. Stanowią alternatywę dla butli ze sprężonym tlenem.

Ostatnio oferta została poszerzona o możliwość wypożyczenia:
- wózków inwalidzkich,
- kul łokciowych,
- balkoników rehabilitacyjnych.
- stoliki przyłóżkowe
- materace podstawowe
- materace przeciwodleżynowe

W Kwarc-Med możesz liczyć, że sprzęt gotowy będzie do wypożyczenia od ręki. To co ważne dla pacjenta to fakt, iż sprzęt dowozimy osobiście, a na miejscu fachowa kadra instruuje pacjenta o możliwościach i funkcjach danego urządzenia.

Nie zostawiamy pacjenta samemu sobie z nieznanym sprzętem!

Uwaga ważne! Nie pobieramy kaucji za wypożyczony sprzęt!

NOWOŚĆ. W sprzedaży skutery inwalidzkie


Masz pytania? Dzwoń!

Kwarc-Med
Wypożyczalnia sprzętu medycznego
Michał Kwarciak

tel. 577 072 842
e-mail: [email protected]

Więcej szczegółów na stronie internetowej:
www.kwarc-med.pl


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy