Nowoczesne ocieplenie i izolacja na Twoją kieszeń

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 10.10.2017 10:00, PG
Izolacje i docieplenia budynków w dobrej cenie oferowane przez IZOBUD – firmę z osiemnastoletnim doświadczeniem.
Nowoczesne ocieplenie i izolacja na Twoją kieszeń

Firma Izobud specjalizuje się w wykonywaniu nowoczesnych, trwałych termoizolacji oraz hydroizolacji w technologii natrysku pianki poliuretanowej.

Stosowana przez nas pianka poliuretanowa PUR powoduje, że dociepleone elementy budynków pozbawione będą mostków termicznych. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu firmy GRACO i komponentów renomowanych marek, przeznaczonych do wykonania izolacji natrysku.

Ocieplamy domy rodzinne - poddasze, stropy, ściany, dachy, piwnice, podłogi pod ogrzewanie podłogowe, fundamenty, izolacje rurociągów.

A ponadto dla przemysłu: hale, magazyny, chłodnie, kurniki, chlewnie, obory, stajnie, przechowalnie itp.

Jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia.

Firma prowadzi również działalność usługową w zakresie dociepleń budynków styropianem, malowania elewacji, wykończenia wnętrz, malowania dachów. Posiadamy 18 letnie doświadczenie w tym zakresie.

Jesteśmy firmą, którą charakteryzuje solidność i profesjonalizm. Mamy nadzieję, że nasza oferta wyda się Państwu atrakcyjna i zachęcająca do współpracy z nami.

Więcej na stronie: www.izobud-pianki.pl oraz na facebooku: IZOBUD

" style="font-size:18px">IZOBUD Chwierut Kazimierz

Witkowice ul.Poprzeczna 28

32-650 Kęty

Kazimierz

tel. 504-473-953

Grzegorz

tel.793-069-136

e-mail: [email protected]


ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy