reklama

Nowa usługa w biurze podróży Marti Travel

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 29.03.2021 07:45,
NIE CZEKAJ - SPRAWDŹ JAK PŁACIĆ MNIEJ.
Nowa usługa w biurze podróży Marti Travel
Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o nowym produkcie dostępnym w naszym biurze.

Na życzenie klientów dołożyliśmy wszelkich starań aby zgłębić naszą wiedzę i umiejętności z zakresu sprzedaży rożnych ubezpieczeń. Dlatego oprócz ubezpieczeń turystycznych, które oferowaliśmy Państwu do tej pory, proponujemy również ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe czy życie/zdrowie.

Chcemy zaproponować ofertę największych ubezpieczycieli w Polsce. Współpracujemy między innymi z takimi towarzystwami jak - PZU, Warta , Link4 , Generali, MTU, Compensa, Uniqa, ERGO Hestia, Allianz, Axa – Uniqa.

Naszym celem jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb klienta i zapewnienie szerokiego wyboru, a także bezpieczeństwa i komfortu przy zakupie ubezpieczenia. W naszym biurze sprawnie porównacie Państwo oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych i wybierzecie polisę najlepiej dopasowaną do Waszych potrzeb. Rzecz jasna niezmiennie proponujemy Państwu pełen wachlarz imprez turystycznych i zapraszamy do ich rezerwacji.

NIE CZEKAJ - SPRAWDŹ JAK PŁACIĆ MNIEJ!


Zapraszamy do kontaktu.

Biuro Podróży MARTI TRAVEL
Magdalena Wandor
Katarzyna Małecka
tel 33 870 33 77


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy