reklama

NOWA SALA BANKIETOWA W RESTAURACJI BESKIDZKA! [FOTO]

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 08.01.2023 11:12,
Restauracja Beskidzka w Andrychowie wychodząc naprzeciw swoim gościom przeprowadziła gruntowny remont dotychczasowej Sali bankietowej.
NOWA SALA BANKIETOWA W RESTAURACJI BESKIDZKA! [FOTO]

Odrębna sala jest w stanie zmieścić do 75osób, posiada odrębny węzeł sanitarny oraz balkon, najnowsze modele klimatyzacji są w stanie bez problemu utrzymać zadaną temperaturę w wynajętej przez Państwa Sali balowej.

Indywidualna obsługa oraz menu skomponowane na miarę Państwa potrzeb to tylko skrawek szczegółów na które ma wpływ organizator przyjęcia w Restauracji Beskidzka w Andrychowie. Szereg udogodnień powinien zachęcić do sprawdzenia oferty na chrzciny, komunie, jubileusze czy tez kameralne przyjęcia weselne.

Restauracja oferuje szereg udogodnień podczas organizacji przyjęcia, słodki stół, fontannę czekoladową, samochody weselne, lub dekoracje świetlne „ MIŁOŚĆ” LUB „18” W GRATISIE !!! Warto sprawdzić ofertę już teraz bo kalendarz zapełnia się bardzo szybko ze względu na atrakcyjne ceny w roku 2023!

Restauracja przyjmuje także rezerwacje na komunie na rok 2024 oraz 2025. Karnawał sprzyja organizowaniu przyjęć okolicznościowych które na pewno będą wyjątkowe w Restauracji Beskidzkiej.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

RESTAURACJA – 537 488 135

MARKETING-ORGANIZACJA PRZYJĘĆ - 796 470 404

FACEBOOK - https://www.facebook.com/profile.php?id=100063343892237


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy