reklama

NOWA ODSŁONA CUKIERNI WADOWICE!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.05.2019 09:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Już od weekendu majowego CUKIERNIA WADOWICE zaprasza do swoich kawiarni w nowej odsłonie w Wadowicach, przy ulicy Kościuszki 21 oraz ulicy Kościelnej 6.
NOWA ODSŁONA CUKIERNI WADOWICE!
Z myślą o mieszkańcach, turystach i pielgrzymach przeprowadzono gruntowny remodeling wystroju dotychczasowych lokali. Nowoczesne wnętrza, jasna kolorystyka, zawsze uśmiechnięta obsługa tworzą niepowtarzalny klimat, który zachęca do skosztowania przeróżnych specjałów min. KREMÓWKI, która przygotowywana jest wg tradycyjnej receptury i sprawdzonej przez lata technologii.

Na wszystkich lodożerców czekają pyszne, naturalne LODY własnej produkcji. W ofercie znaleźć można zarówno lodowe klasyki, jak również unikatowe smaki takie jak SEZAM, LODY RÓŻANE czy MASŁO PALONE.

Ofertę menu wzbogacają również tradycyjne ciasta, ciasteczka w duecie z pyszną kawą lub herbatą, a latem desery lub lemoniada.

Warto dodać, że wszystkie wypieki są produkowane na bazie naturalnych, najlepszych surowców.

Rarytasem są, również niepowtarzalne TORTY – na każdą okazję które powstają pod czujnym okiem wykwalifikowanych cukierników i które można zamówić w lokalach Cukierni Wadowice.

Zapraszamy

Wadowice, ul. Kościuszki 21

pracujemy:

kwiecień – październik 8:00 – 19:00

Wadowice, ul. Kościelna 6

pracujemy:

kwiecień – październik: 9:00 – 19:00


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy