Nowa ankieta firmy TECH Sterowniki – do wygrania praktyczne gadżety

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.02.2020 16:00,
Nowa ankieta firmy TECH Sterowniki – do wygrania praktyczne gadżety

Masz w swoim domu lub mieszkaniu zamontowane grzejniki? W takim razie zachęcamy cię do udziału w krótkim, internetowym badaniu dotyczącym ich pracy oraz kosztów ogrzewania. Jeśli odpowiesz na pytanie dodatkowe znajdujące się na końcu ankiety, możesz wygrać jeden z trzech praktycznych zestawów gadżetów z logo TECH Sterowniki. Odpowiedzi zbieramy do 15 marca!

Krótka ankieta na temat efektywności pracy grzejników

Najnowsze badanie firmy TECH Sterowniki oferującej nowoczesne rozwiązania do sterowania ogrzewaniem dotyczy pracy grzejników, które wciąż cieszą się dużą popularnością w gospodarstwach mieszkalnych. Celem ankiety jest określenie aktualnej sytuacji, a także zdefiniowanie potrzeb użytkowników dotyczących wydajności pracy grzejników.

Ankieta zawiera w sumie kilkanaście pytań na temat codziennych nawyków, obsługi grzejników oraz kosztów ponoszonych za ogrzewanie. Większość pytań ma charakter zamknięty, a udzielenie odpowiedzi na nie to kwestia zaledwie kilku minut.

Aby przejść bezpośrednio do ankiety, wystarczy kliknąć link: https://www.techsterowniki.pl/blog/jak-efektywnie-pracuja-grzejniki-w-twoim-domu--ankieta

Zestaw gadżetów w zamian za odpowiedź na pytanie otwarte

W ankiecie na końcu znajduje się specjalne pytanie dodatkowe. Za udzielenie na nie odpowiedzi możesz zgarnąć pakiet gadżetów, takich jak plecak, koszulka, powerbank i kubek. A pytanie konkursowe brzmi: „Co w największym stopniu mogłoby Ci pomóc w efektywnym zarządzaniu ogrzewaniem”? Każdy, kto zdecyduje się podzielić swoimi przemyśleniami na ten temat, będzie brany pod uwagę w czasie wyboru trzech nagrodzonych osób.

Wyniki ankiety

Po zakończeniu badania i przyznaniu nagród, na blogu pojawi się wpis podsumowujący uzyskane wyniki. Biorąc udział w ankiecie, masz realny wpływ na to, jaki wyłoni się z badania. Będziesz mógł także zapoznać się z opinią i preferencjami innych internautów.

Gorąco zachęcamy do udziału! Pamiętaj, że masz czas do 15 marca.

Zapewniamy, że wszystkie udzielone odpowiedzi pozostaną anonimowe. Ze szczegółowym regulaminem ankiety możesz się zapoznać na stronie: https://www.techsterowniki.pl/blog/!uploads/regulamin_konkursu.pdf


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy