reklama

Niemal idealny — Gimbal ręczny DJI OM 5

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.01.2022 09:36, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Kręcenie filmików i robienie zdjęć aparatem wbudowanym w smartfona to w dzisiejszych czasach codzienność. Aby ułatwić korzystanie z tych funkcji powstały akcesoria, które mają ułatwić nam te czynności. Idealna płynność nagrania, stabilizacja obrazu i dobrze wykonane selfie ułatwi nam korzystanie z nowoczesnego gimbala DJI OM 5, który łatwo zmieści się w torebce, plecaku czy nawet w kieszeni.
Niemal idealny — Gimbal ręczny DJI OM 5Nowa jakość stabilizacji obrazu

Gimbal ręczny DJI OM 5 korzysta z trzyosiowej stabilizacji obraz, dzięki której nasze nagrania będą bardziej płynne i profesjonalne. Niezależnie od dynamiki filmiku i rozmiarów smartfona, trzy silniki stabilizujące pomogą uzyskać świetne i profesjonalne rezultaty. Bez problemu można tworzyć dynamiczne i pełne akcji ujęcia bez utraty jakości.

Dzięki zaawansowanym algorytmom DJI OM 5 oferuje użytkownikowi maksymalne dopasowanie do ruchów i pozycji telefonu. Niezależnie więc czy stoimy, czy idziemy, czy nawet jedziemy rowerem. Stabilizacja DJI OM 5 dostosuje się do naszej aktywności, a my możemy cieszyć się świetnym nagraniem i idealnymi zdjęciami.

Nowoczesny design i niewielkie rozmiary

Miniaturyzacja postępuje niemal w każdej dziedzinie technologii. W przypadku akcesoriów do telefonów, takich jak gimbal jest to pozytywny trend. Mniejszy sprzęt oznacza większą mobilność. DJI OM 5 został zaprojektowany tak, by idealnie dopasować się do dłoni. Jego konstrukcja ze wmontowanym wysięgnikiem ułatwi robienie selfie oraz pozwoli uchwycić szerszy kadr. Możemy więc robić zdjęcia grupowe w zupełnie nowej jakości.

Precyzyjnie działający i płynnie rozkładający się wysięgnik ma 215 mm długości i pomaga w osiągnięciu jeszcze lepszych kadrów. Wykonany z najlepszej jakości materiałów gimbal umożliwia wygodne kręcenie filmów bez żadnych kompromisów. Ergonomiczny uchwyt dopasowuje się do dłoni, a lekka konstrukcja sprawia, że korzystanie z niego to czysta przyjemność. Wygoda korzystania to także niewielkie rozmiary, dzięki którym możemy go zabrać ze sobą wszędzie, gdzie chcemy.

Nieograniczone możliwości kręcenia filmów i robienia zdjęć

Nowoczesny design, lekka i ergonomiczna konstrukcja spełniająca oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników to nie wszystko, co oferuje nam DJI OM 5. Oprócz tych niezaprzeczalnie ułatwiających kręcenie filmów i robienie zdjęć zalet gimbal dysponuje wbudowaną funkcją ShotGuides, która podpowiada użytkownikowi, jaki zastosować szablon i jak w danych warunkach osiągnąć najlepsze rezultaty.

Dla wzmocnienia naszej kreatywności i poprawy jakości nagrań mamy możliwość skorzystania ActiveTrack 4.0. Dzięki tej opcji wybrane przez nas obiekty będą w centrum kadru, a system sam rozpozna i wykryje twarze, ułatwiając robienie zdjęć. Oprócz tego możemy korzystać z funkcji Panorama, która nada nowy wymiar naszym zdjęciom.

To jednak nie wszystkie funkcje tego niewielkiego urządzenia. Jeżeli chcemy robić efektowne prezentacje i ujęcia, ułatwi nam to CloneMe Pano. Z pomocą tego trybu możemy być w kilku miejscach naraz! Pracę z filmami ułatwi nam też Timelapse i DynamicZoom, dzięki którym nasze ujęcia będą jeszcze bardziej zachwycające.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy