reklama

Nie wiesz gdzie zrobić tatuaż? Tatuaże Andrychów

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.03.2021 08:50,
W regionie mnóstwo jest salonów tatuażu, jednak pamiętajmy, że tatuaż zostaje na całe życie, dlatego warto zwrócić się do specjalisty.
Nie wiesz gdzie zrobić tatuaż? Tatuaże Andrychów

Creative Darek wykonuje tatuaże przy pomocy akcesoriów renomowanej firmy Kwadron. Odwiedźcie Darka w jego pracowni, gdzie powstają projekty zrodzone z pasji do sztuki i rękodzieła.

Jak powstanie Twój projekt tatuażu? Przede wszystkim musisz spotkać się z Darkiem i wypić kawę ;) Porozmawiacie przy niej o Twoich oczekiwaniach i dopracujecie ostateczną wersję projektu Twojego tatuażu.

Zapraszamy do kontaktu.

Nie dzwońcie jednak jak szaleni, napiszcie wiadomość pod nr tel. 880 021 228 lub na maila [email protected] czy [email protected]

Odpiszę wam niezwłocznie i umówimy się na spotkanie.

Moja pracownia umiejscowiona jest w Andrychowie przy ul. 27 Stycznia 7

Zapraszam również na stronę Facebook https://www.facebook.com/Creative-Darek-109066431051611

oraz na Instagram https://www.instagram.com/creativedarek/

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy