Nie masz maseczki ochronnej? Nic straconego!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 25.03.2020 12:15,
Nie masz maseczki ochronnej? Nic straconego!
Maseczki ochronne służące obniżeniu zagrożenia zarażeniem koronawirusem można zakupić w zestawach po pięć sztuk w sklepach firmy Lorin:
- w sklepie stacjonarnym przy ul. Legionów 3a w Andrychowie
- w sklepie internetowym: www. sklep.lorin.eu

W związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce epidemii koronawirusa z aptek internetowych i stacjonarnych zniknęły nie tylko środki odkażające, ale również maseczki chroniące drogi oddechowe. Masek ochronnych nie można kupić także w sklepach i hurtowniach z artykułami przemysłowymi, budowlanymi, motoryzacyjnymi, chemicznymi. I nie ma znaczenia, że w normalnym czasie przeznaczone są one do użytku przez lakierników, malarzy, szlifierzy i pracowników innych specjalności.

Straceńcy sięgaj także po maski z demobilu, oferowane przez sklepy militarne. Maseczki ochronne podczas epidemii koronawirusa stały się po prostu towarem deficytowym.

W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego firma Lorin, specjalizująca się w produkcji bielizny, strojów kąpielowych oraz odzieży sportowej, rozpoczęła szycie maseczek ochronnych. Są to maski do wielokrotnego użytku, wykonane z najwyższej jakości 100-procentowej bawełny, bez domieszki lateksu. Nie podrażniają skóry twarzy. Dzięki wygodnym, elastycznym zaczepom na uszy ściśle przylegają do nosa i ust, ale nie utrudniają swobodnego oddychania. Zapewniają natomiast komfort użytkowania podczas codziennych aktywności – pracy, podróży, uprawiania sportu, spaceru, obecności w przychodni lub szpitalu. Pakowane są z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego.

Maski ochronne nie chronią przez zarażeniem w stu procentach, ale obniżają znacząco potencjalne zagrożenie wynikające z kontaktu z nosicielami. Pozwalają też na ograniczenie nawykowego dotykania twarzy i ust.

Maseczki ochronne są dostępne:
- w sklepie internetowym: www.
sklep.lorin.eu
- do odbioru osobistego po zakupie w sklepie on-line w sklepie stacjonarnym pn.-pt., 15.00-16.00: ul. Legionów 3a, Andrychów

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy