Naturhouse Andrychów. W sierpniu startujemy z promocjami

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 31.07.2018 18:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zmiana nawyków żywieniowych nie musi być męcząca, trudna czy droga. Tylko w sierpniu za 250 zł All inclusive.
Naturhouse Andrychów. W sierpniu startujemy z promocjami
Tylko w sierpniu za 250 zł All inclusive.

W cenie znajdują się wizyty z dietetykiem, suplementacja, pomiary składu ciała na profesjonalnym sprzęcie i dobór diety uwzględniający zmianę nawyków żywieniowych.

Dieta na lato? -Nie, dziękuję.
Dieta na lata? -Tak, poproszę.

Najpierw motywacja, pewność, że tym razem na 100% się uda. A potem rozczarowanie, a nawet wściekłość, że to jednak nie tędy droga. Tyle wyrzeczeń, poświęceń i nieudanych prób. Ileż można?

Prawda jest taka, że skuteczna dieta to taka dieta, która jest dostosowana do Ciebie i Twojego stylu życia. Nie możesz się zmuszać, iść na wielkie kompromisy czy zaciskać zęby.

Myślenie, że wytrzymasz niedogodności- bo trwają krótką chwilę, jest z góry skazane na porażkę i znaczy, że nie da Ci trwałego efektu, a stare nawyki dokładnie jak kilogramy wrócą jak bumerang.

Będzie to kolejna próba, która zniechęci Cię do dalszych działań. Jeśli zmiany mają być wprowadzone na stałe to tym bardziej nie możesz się do nich zmuszać. Pamiętaj, dostosuj dietę i zmiany do siebie - nigdy na odwrót. Popracuj nad nawykiem planowania i perfekcyjnej organizacji razem z dietetykiem Naturhouse w Andrychowie.

Możesz również nabyć BON PODARUNKOWY i wręczyć go bliskiej osobie. Na zmianę nawyków żywieniowych dziecka, dorosłych czy seniora nigdy nie jest za późno.

Promocja obowiązuje od 1-31 sierpnia w Naturhouse Andrychów
ul. Legionów 7
tel. 535 411 479Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy