NATURALNY MAKIJAŻ PERMANENTNY! NAJNOWSZE METODY W EUFORII!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.10.2017 08:45, REKLAMA
Zależy Ci na trwalszych metodach podkreślenia swojej urody niż codzienny makijaż czy henna? Chciałabyś, aby brwi miały zawsze idealny kształt i były wyraziste, usta pełniejsze i widoczniejsze, a oko podkreślone było delikatną kreską, która w sposób naturalny optycznie zagęści linie rzęs?
NATURALNY MAKIJAŻ PERMANENTNY! NAJNOWSZE METODY W EUFORII!

Dzięki najnowszym technikom pigmentacji makijaż permanentny może być bardzo naturalny!

W Euforii Studio Urody specjalizujemy się w kilku technikach pigmentacji brwi, dzięki którym nadajemy brwiom nowy wygląd, ustom poprawiamy kontur i barwę, a oczy podkreślamy kreskami.

Makijaż permanentny jest to makijaż, który towarzyszyć Ci będzie przez kilka lat, także ważny jest dobór metody i pigmentu, dopasowany do skóry i urody.

Technika MICROBLADING – to ręczna metoda pigmentacji brwi, za pomocą tzw. piórka, dzięki której możemy odtworzyć włoski, dając najbardziej naturalny efekt. Pigmentowane włoski świetnie współgrają z tymi naturalnymi. Metoda ta pozwala na całkowitą rekonstrukcję łuków brwiowych, poprawę defektów, uzupełnienie brakujących włosków, nawet u mężczyzn!

Technika OMBRE, POWDER EFFEKT – brwi w tej metodzie wykonuje się urządzeniem, dając efekt cienia. Obecna technika pigmentacji urządzeniem zdecydowanie różni się od tej sprzed kilku lat. Uzyskujemy tu głębię koloru, tworząc wyraźniejszy i mocniejszy obraz brwi.

Metoda ŁĄCZONA, HYBRYDOWA to jak sama nazwa mówi połączenie metody microblading i cienia, dająca naturalny, subtelny wygląd brwiom.

Makijaż UST za zadanie ma przede wszystkim podkreślić idealnie kontur ust, a także nadać im pięknej barwy. Wykonujemy również efekt OMBRE LIPS, bardzo dziś popularny.

JAKOŚĆ to dla nas priorytet, dlatego pracujemy na produktach firmy Szwedo Group, która jest twórcą metody microblading TAFFY, a także niezwykłego urządzenia ODED!

ODED jest to urządzenie, które w odróżnieniu do urządzeń innych producentów, opiera się na pracy trzech igieł naprzemiennie wchodzących w skórę. Mniej poraniona skóra lepiej i szybciej się goi, co z kolei wpływa korzystnie na zachowanie pigmentu w skórze i eliminację zabiegów korekcyjnych. Kiedy wszystkie igły penetrują skórę jednocześnie, powoduje to jej szarpanie i większy ból. Przy pigmentacji delikatnej skóry np. ust lub okolic oczu, jest to aspekt bardzo ważny.

Oddaj się w ręce specjalistki, certyfikowanej linergistki oraz szkoleniowca microbladingu

Barbary Drabczyk, współpracującej ze Szwedo Group, a także z Krakowską Akademią Kosmetyczną.

Koniec z rozmazanymi, krzywo namalowanymi brwiami! Koniec z dyskomfortem na siłowni, basenie, na plaży! Jeśli tylko zechcesz! Zapraszamy!

Euforia … bo piękno daje radość!

www.euforia-wadowice.pl

Zapraszamy na nasz funpage na Facebooku, a także na Instagram.

tel. 602-470-510

Wadowice, ul. Emilii i Karola Wojtyłów 17


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy