reklama

NAJWAŻNIEJSZY WYBÓR POTWIERDZENIA MIŁOŚCI

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 22.02.2020 18:06,
NAJWAŻNIEJSZY WYBÓR POTWIERDZENIA MIŁOŚCI
Każdy marzy o pięknym i idealnym ślubie, aby miejsce było takie o jakim zawsze marzył, aby towarzyszyli w tym szczególnym dniu najbliższe osoby, o pysznym torcie i muzyce, przy której młoda para zatańczy swój najważniejszy taniec w życiu. Przy doborze nawet tych najmniejszych szczegółów, nie można zapomnieć o tym co pozostanie po tym dniu na zawsze i każdego dnia będzie przypominało o naszej miłości - o obrączkach. Ich wybór nigdy nie należy do łatwych. Każdy z nas ma pewne wątpliwości czy wybrać klasyczny model, czy może jednak wybrać obrączki dwukolorowe, bądź w białym złocie. Szeroka gama proponowanych wzór stanowi dylematy.

Jednak gdzieś we wnętrzu człowieka jest ta nuta, która przyciąga nas bardziej do jakiegoś wzoru. W naszych salonach znajdą Państwo szeroki wybór obrączek - zarówno klasycznych, jak i tych, które są oryginalne, jak z linią życia czy też z serduszkiem i brylantami albo cyrkoniami.

Stworzymy dla Państwa idealnie dobrane obrączki z grawerem wewnątrz, który sami wyczarujecie i będzie dla Was szczególną pamiątką tego dnia. W dzisiejszym świecie każdy pędzi, życie nabiera coraz większego tępa, dlatego wychodzimy naprzeciw temu i proponujemy ślubne konsultacje w późniejszych godzinach, które są odpowiednie dla Młodej Pary. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie i umówić się w dogodnym terminie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową www.ariuss.pl oraz odwiedzenia naszych salonów:
Andrychów ul. Krakowska 114,
Kęty Galeria Sobieskiego ul. Jana III Sobieskiego 19,
Wadowice Pl. Jana Pawła II 17
Wadowice ul. Mickiewicza 5.

Jeśli zdecydują się Państwo na konsultacje, prosimy o kontakt telefoniczny pod wybrane numery: 502 349 428 oraz 728 168 767.

ZAPRASZAMY!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy