reklama

Najlepsza kriolipoliza na rynku z dużą głowicą!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 18.10.2020 14:26,
Najlepsza kriolipoliza na rynku z dużą głowicą!
Urządzenie Cooltech renomowanej firmy Cocoon Medical, to gwarancja skutecznego modelowania sylwetki poprzez kontrolowane, selektywne mrożenie komórek tłuszczowych. Technologia ta gwarantuje trwały rezultat odchudzania już po jednym zabiegu.

Stanowi alternatywę dla redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą liposukcji. Gdy komórki tłuszczowe są poddane chłodzeniu odpowiednio niską temperaturą zostaje zainicjowany proces apoptozy. Komórki tłuszczowe z leczonego obszaru są stopniowo eliminowane przez normalny proces przemiany materii.

Obszary zabiegowe


Badania potwierdzają, że redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą urządzenia wykorzystującego metodę kriolipolizy jest bardzo skuteczna, bezinwazyjna, a co najważniejsze daje trwałe efekty. Komórki tłuszczowe znajdujące się w organizmie człowieka są bardzo wrażliwe na zimno i już w temperaturze 0 stopni C ulegają zniszczeniu.Po około 4 dniach można zauważyć pierwszy efekt, kiedy tkanka tłuszczowa rozluźnia się. Natomiast widoczne efekty odchudzania pojawiają się po okresie od 1 do 3 miesięcy. Tyle czasu potrzebuje organizm do usunięcia z organizmu uszkodzonych komórek tłuszczowych. Najbardziej istotną informacją jest fakt, że efektem końcowym kuracji jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet o 25-45 %, co oznacza stratę nawet kilku centymetrów.

Gabinet kosmetyczny ATENA posiada dodatkową dużą głowicę Double HP, która obejmuje cały brzuch.

Gabinet kosmetyczny ATENA specjalizuje się również w depilacji laserowej.
- Medyczny laser diodowy (certyfikat FDA) gwarantuje skuteczną depilacje nawet przy ciemnej karnacji.
- Zabieg jest prawie bezbolesny dzięki zastosowaniu w urządzeniu specjalnego systemu chłodzenia.
- Duża powierzchnia głowicy kilkakrotnie skraca czas depilacji.
- Wyposażony w miernik melaniny, gwarantujący bezpieczeństwo zabiegu.Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.gabinetatena.pl oraz pod nr telefonu 502-246-035.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy