reklama

Nadal zwlekasz z zakupem węgla?... A wiesz, że jest go coraz mniej w sprzedaży?!...

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.09.2020 08:30, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zimne noce i chłodne poranki to już bez wątpienia zapowiedź nadejścia początku nowego sezonu grzewczego. Jak długiego?
Nadal zwlekasz z zakupem węgla?... A wiesz, że jest go coraz mniej w sprzedaży?!...

Tego akurat nigdy nie wiadomo… Dlatego warto w porę zaopatrzyć się w dostateczną ilość opału! Najlepiej na cały sezon zimowy – szczególnie w tak niestabilnym czasie, jaki mamy obecnie, i to zarówno z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną, jak i coraz trudniejsze położenie kopalń, w których wydobycie jest na rekordowo niskim poziomie lub już zostało wstrzymane. W efekcie widzimy coraz większe pustki na składach węgla, dla których nabycie wspomnianego surowca już dziś staje się nieosiągalne. Jeszcze trudniej jest przewidzieć to, co może mieć miejsce wiosną… Gdzie zatem można jeszcze nabyć dobrej jakości węgiel w naszym regionie?

- W ostatnim czasie widzimy utrzymujący się wzrost zainteresowania Klientów nabyciem węgla w naszym składzie węgla, i zauważamy, że nie są to wyłącznie osoby, które jeszcze nie mają węgla na zimę, bowiem poszerza się nam również grono Klientów, którzy decydują się dokupić jeszcze opału, zapewne w obawie przed brakiem tego surowca w sezonie zimowym – informują pracownicy składu węgla ADAMEX z Podolsza, dodając – Niestety, wraz ze wzrostem zainteresowania zakupem węgla, stopniowo maleje nasze zaopatrzenie w węgiel, zwłaszcza z kopalń, w których już zatrzymano w tym roku wydobycie.

Jak podkreślają pracownicy zatorskiej firmy, na obecny moment niezagrożona wydaje się być produkcja ekogorszków: :STRONG®, ENERGY plus oraz ekomiału RETOTER®. Proces paletyzacji tych produktów odbywa się póki co bez przeszkód, choć przy tak niestabilnej sytuacji w polskim górnictwie, jak i wzroście zachorowań znamionujących nadejście kolejnej fali koronawirusa, niczego nie można wykluczyć… zarówno znaczącego wzrostu ceny, jak i ewentualnej decyzji firmy o wstrzymaniu produkcji ekogroszku.

- Zachęcamy Klientów nie tylko do wyboru naszej oferty, ale i (przede wszystkim) do niezwlekania z decyzją o zakupie opału i dokonaniu zapasów na cały sezon grzewczy. W celu szybszej realizacji zamówień w dogodnym dla Państwa terminie pomyśleliśmy już o wydłużeniu tygodnia pracy naszego składu opału do sześciu dni, przywracając pracujące soboty. W tym dniu weekendu nasz skład będzie na nowo czynny w godzinach od 7.00 do 13.00. Zapraszamy serdecznie – dodają pracownicy firmy ADAMEX.

Więcej informacji, w tym aktualny cennik opału, można odnaleźć na stronie internetowej: adamexpodolsze.pl.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy