reklama

Mobilna myjnia parowa MOBILE STEAM. Zapraszamy do kontaktu

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 21.09.2020 14:50,
Mobilna myjnia parowa MOBILE STEAM. Zapraszamy do kontaktu

Myjnia parowa MOBILE STEAM to nowa alternatywa dla myjni bezdotykowych, myjni ręcznych i innych "tradycyjnych" myjni samochodowych. Proces mycia polega na spłukiwaniu samochodów suchą parą pod wysokim ciśnieniem, jesteśmy mobilni, oszczędzamy wodę, oszczędzamy środki chemiczne, jesteśmy ekologiczni.

Myjnia parowa nadaje się zarówno do czyszczenia nadwozia, jak również kół, kołpaków, felg aluminiowych, a także trudno dostępnych miejsc, takich jak progi, uszczelki, zawiasy. Sucha para nie jest w stanie uszkodzić układów elektronicznych. Myjnie parowe mogą być też stosowane do czyszczenia i odświeżania wnętrza samochodu oraz do prania dywaników i tapicerki samochodowej. Zaletą stosowania pary przy czyszczeniu wnętrz jest znacząco zredukowany czas schnięcia tapicerki, przez co kierowca może korzystać z siedzeń bezpośrednio po praniu.

Dopełnieniem procesu mycia w myjni parowej jest odpowiednio dobrana chemia samochodowa z przeznaczeniem specjalnie dla myjni parowych. Podczas czyszczenia powierzchni parą, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz samochodu wytwarzana jest bardzo wysoka temperatura, dlatego ważnym jest, aby chemia samochodowa nie traciła swoich właściwości czyszczących pod jej wpływem i nie spowalniała procesu czyszczenia. Chemia i kosmetyki samochodowe przeznaczone do myjni parowych charakteryzują się nie tylko odpowiednimi właściwościami, ale też odpowiednią jakością.

Zapraszamy do kontaktu


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy